AKO MAM SCHUDNUT?

nikkus

no skus trosku zmenit strqvu, ale nic SI NEZAKAZUJ! lebo to je zla cesta, telo si to neskor vypita v 2x mnozstve viem o com hovorim... napr. sladkosti jedz len doobeda, ranajkuj ak mas rada sladke nejake sladke musli s jagurtom alebo miekom ak si na slane daj si chlebik kludne s troskou salami :) doobeda bud nejaky keksik alebo lepsie ovocie

obed - normalka len nie porcia ze ti pretelka cez tanier. ZIADEN ZAKUSOK

poobede jogurtik ovocny, tvaroh, ovocie, zelenina, nieco lahke...

vecera: ak inak nemozes daj si chlebik ale nie pol pecn... dva kusky, tvaroh cottage s veeela zeleninou :))

lenka22

ja by na tvojom mieste nechudla ale cvicila, aspon 3x do tyzdna na zaciatok. Akurat vcera na aerobicu nam cvicitelka hovorila ze na celulitidku je dobry strecing, pretoze pokozka ziskava pruznost, natiahne sa aj svalstvo a postupne sa aj spevni... takze tak, ale to cvicenie ti odporucam, a mozno upravit stravu, ale nic drasticke prosim ta :))

terrr

no podla mna mas uplne super postavu niesi spendlik ale niesi ani bomba....mas vysku 175 ja mam 68kl a vysku 169 takze podla mna mas dobre, a na to by som ti poradila neake kremy od garnier alebo nieco take na spevnenie pokozky alebo na celulitidu na strie este nic nevymysleli tich sa nezbavime ja ich mam dokonca aj na litkach, ale ja som po dvoch detoch