chlpate brucho a stehna :(

Príspevok v téme: chlpate brucho a stehna :(
ewa

cawte vsetci..mam velky problem najma s bliziacim sa letom..mam chlpate brucho a depilaciou mi chlpky rastu hustejsie, tak nechcem depilovat..co mam s tym sparvit? strasne sa za to hanbim :( a druha vec: ked si depilujem oblast "bikiny", zosatvaju mi tam take chrasticky a vyzera to strasne, akoby som mala nejaku chorobu, naviac to strasne krici..viete mi dat nejaku radu ako bojovat s neduhmi mojho tela?? dakuujem za kazdu odpoved

jankaaaaaaaa

ziandnym epilovanim ani depilovanim chlpynezanu rast ani hustejsie ani silnejsie. mozu sa oslabit po epilacii

Eny420

depilaciou rastu chlpy rychlejsie a hustejsie.Epilaciou zas rastu jemnejsie a menej. t.j. depilacia je len "vytrhnutie chlpu nad kozou" (holenie) a epilacia je "vytrhnutie chlpu celeho aj s korenom" (vosk,epilator)

v oblasti bikin veeelmi boli epilacia,ale pre ten efekt sa to oplati.

jankaaaaaaaaa

ked si ich depilujes tak ti rastu hustejsie? to je hlupost. to by ti museli rast nove chlpy a nove korienky pod kozou a nato nema ziadna depilacia vplyv

jaja1236

oblasť bikín je najlepšie vytrhať pinzetou...mám to vyskúšané..a nebudu ti zostávať žiadne chrastičky a chlpky ti už budu rasť jemnejšie...:)