Skolioza

Príspevok v téme: Skolioza
brigita

Ahojte vsetci, dufam ze najdem niekoho tu medzi vami kto mi poradi a pomoze...
Pred nadavnom som dostala diagnozu - skolioza - je tu niekto kto ma s touto otrasnou chorobou skusenosti? Vobec neviem co mam robit, comu sa vyvarovat, poradite mi nejake cvicenie, stranku, ... cokolvek...

DAKUJEEEEEM
---------------
Skolióza www.zdravie.sk

lili5612

Ahojte, robím SOČku o skolióze a potrebovala by som ľudí so skoliózou na vyplnenie dotazníka...kto by bol ochotní nech sa mi prosím ozve buď tu alebo na maily m.tomashikova@gmail.com :) ďakujem.

Miss_Vicky

...ako ste sa ludia prinutili cvicit kazdy den...nosim korzet,..ale cvicenie dost zanedbavam...nechcem ho zanedbavat, ale ked mne sa nechce cvicit..x(...bojim sa ze bez cvicenia neurobim..ziaden krok vpred ziadne zlepsenie...je podla vas cvicenia az take dolezite?

marisssa

BRIGITA- ved to, ze ani ja nemam toho volneho casu na rozdavanie, uvidime, co sa bude dat robit.teraz ma trapi akurat tak horucka:-( a je mi hrozne zleee.

macik78

prosim ta pekne ako nam pomoze tricko s medou na skoliozu? Moze akurat tak zmiernit bolesti ak teda ale nic viac!!

brigita

Ahojky Marisssa, aj ja sa chcem zaregistrovat. Dufam ze si najdem na to cas. Mala by si tam zbehnut co najskor... neber to na lahku vahu. Ja som nesla ani na tie injekcie co mi predpisal, fakt sa mi to z roboty neda... skoda. Kupila som si cd na cvicenie, tak idem cvicit aspon doma.Dost sa vsak bojim aby sa mi to nezhorsilo. Idem sa snazit... papi a pekny vecer

marisssa

brigita- to som ja, ajja,ajja:-)
(uz zaregistrovana:-) )
no tak to vyzera este na dlhsie,kym k nemu pojdem:-( samozrejme, potrebujem ist najprv k obvodnemu doktorovi,objednat sa(co niekedy trva aj dva tyzdne)..
takze neviem nic nove este.a pochybujem,ze sa to zlepsilo.a z coho,keby som aspon pre to nieco robila,ale z lenivosti urcite nie..

[zruseny12]

Pekny vecer aj tebe brigitta,prepac, ze az teraz sa ozyvam,ale nejak som prehliadla,nejake odkazy...prepac a zajtra krasny den....

brigita

Ajja ajja ahoj, to je skoda. Som velmi zvedava co ti povie. Dufam ze sa ti to zlepsilo, tak aj ja budem mat spon taku malu nadej ze da to da zlapsit...:-(((
Mna tak zacal bolievat ten chrbat. Denno denne ma boli... uf neviem co s tym...

ajja,ajja

brigita-no mam poobednu, ale tam sa musim objednat.ak tento tyzden sa to nevybavi,tak az o tyzden,lebo bud.tyz.mam ranne.sestra ide dnes k nemu,ma objedna iduci.