tehotenstvo....po akom case...

Príspevok v téme: tehotenstvo....po akom case...
nicoleta

Ahojte ja sa len chcem opytat ze priznaky ku tehotenstvu ako napr. tocenie hlavy, zle od zaludku, atd... po akom case od pohl. styku nastupuju tieto priznaky aj hned na druhy den mozu byt???a ake su este priznaky tehotenstva...?? a co ak je tvrde alebo nafuknute bruskko...dakujem dufam ze hned napisete...

my

ja som citila (zvlastny pocit) cca 1 tyz. pred tym nez som mala dostat menzes (kty som napokon nedostala), nevolnosti mi zacali v cca 6.tyz. tehotenstva. (priznakov tehotenstva je vela, najdes si ich na nete)

veronikabj

Nicoleta sú ženy ktoré citia že sú tehotné.Ja som pri prvom sla v den ked som mala dostat menštruaciu k lekarke ale este nezistila az o 2 tyzdne a to som bola v 6 tyzdni.Niektora to vyciti a niektora to zisti az v 5.mesiaci

mademoiselle

pepe tak to si na omyle, ze nevolnosti su az od tretieho mesiaca, väcsinu zien co poznam mali nevolnosti do tretieho mesiaca, priblizne od trtieho tyzdna. Takze myslim, ze kazda zena je ina, niektora nema nevolnosti vobec a niktore maju takmer cele tehotenstvo. co uz.

nicoleta

... dakujem machulka006... a ze este ake su naj. priznaky.......a to stvrdnute brusko......a su tu aj nejake maminy ze ktore hned citili ze su tehotne...???aky ste mali pocit..??

machulka006

na druhý deň po styku asi ťažko...zvyčajne tak po 10-14 dňoch od styku...a úplne najspolahlivejšie je to keď už mešká menštruácia