Ako pribrať?

[zruseny12]

jozin...nie kazdy moze byt taky mudry vo vsetkom...ja ti dam ihlice a uplet mi sveter luxusny...ok?a potom sa budeme bavit...

jozin

Ach boze...internetoví experti...no čekni forum o kulturistike posilovanie.sk

okrem toho...čo ti môzem poradit... Spominane drepy su velmi dobre. ale zálezi aj na hlbke drepu, pretoze pri neuplných drepoch zapajas ine svalove skupiny ako pri hlbokých, tebe ide o maximus gluteus...o sedacie svaly a hamstringy, takze by som ti doporučoval hlboke drepy tak kazdy druhy den v 10seriach po tak maximalne 10opakovaní. Skús drepy so zátazou. ruksak s niečim na chrbat..ale idealne by boli činky. Dôlezitá je aj strava a to pred aj po treningu. Pred priblizne tak hodinu komplexne sacharidy(ryza, cestoviny) po je dôlezite prijat sacharidy s vysokym hypoglykemickým indexom, kt. sa rýchlo dostavju v tele do obehu a tak zabezpečuju efektívny zdroj rýchlej energie bezprostredne po treningu. Priblize pol hodiny po treningu je dobre prijat bielkoviny. ktore su nevyhnutné na dalsi rast svalových vlákien.

trosku ma zaskočilo, ze zena chce priberat v tejto oblasti. No poradil som ti najefektívnejši spôsob. Netreba to prehanať, aby si sa nedostala prilis do tuku, pretoze plati pravidlo
vačši výdaj ako prijem = chudnutie
vačší príjem ako výdaj = priberanie

drzim palce

alilien

drepy su dobre na pribratie?? to sa mi nejako nezda.. a jest tak vela hlavne na veceru neni zdrave..aj ked chces pribrat , rozmyslaj hlavne ci to bude dobre pre tvoje zdravie to ako priberas

[zruseny12]

neviem co je v tom pravdy,ale ze vraj po vit.B sa pribera...a po B12 zvlast,ale ty chces len na zadok pribrat...tak to je tazke...

mimi000

ale tie drepy su praveze dobre na objem... a pritom jem dost vela... ranajky olovrant obed poobede aspon trikrat veceru a po veceri zasa aj dvakrat jem... !!