Biely vytok

Prosim pomoc..

Ahojte baby potrebujem pomôcť mám 13 rokov a asi 1 mesiac mám menštruaciu a takýto fakt slabučky výtok ( bielý a málo) Niekedy ma to trošku svrbi a mám to už asi pol roka.. Prosím poradte mi.

aha:)

biely vytok -dlhodoby -nosenie uzkych tmavych rifli, nohaviciek z umelych vlakien ! tym padom nedostattocne vetranie, vlho a tma = rast baktérii

hanna

mne gyndos povedal,ze biely alebo priestvitny sekret bez zapachu v malom mnozstve a samozrejme bez palenia,stipania,svrbenia je uplne normalny,ma to kazda,len nie rovnako intenzivny...tak hadam mi neklamal...aj tak by som zasla na gyndu a ak je vyter ok,tak nerieste

hexinka

vytoky mavam aj ja take biele...smradlavejsi vytok u mna vzdy znamena, ze som zase dostala kvasinky, niekedy vobec nic,moze to byt aj zo stresu a na biele vytoky pomaha vacsinou repikovy zabal,ak vam nepomoze,chodte lekarovi radsej...baby to mozu mat z pradla,mydla,ale clovek to moze dostat aj ako pohlavnu chorobu...treba si na to davat pozor a radsej ist ku gynekologicke,ako sediet doma...

soldierka

no ja mám podobný problém,tiež to trvá okolo roka a rovnako som nebola u lekára. No, všimla som si, že ho mám len pri stese, a po menštruácií

marisssa

aduliena- ja si nemyslim, ze to je problem.tak ju neplas!no s tym, ze nebola este vobec u doktora, s tym mozes.to je dost nezodpovedne..a ked ma ten vytok bielej farby, myslim si, ze tam nie je coho sa bat,to je uplne v poho.horsie by bolo,keby bol hnedej farby alebo tvarohovitej konzistencie..

macko13

mno ja som citala...ze vytok....je dolezity...horsie by bolo keby si ho nemala..ze sa tim nejako precistuje maternica a podobne...on je priesvitny az biely taky husty....ak mas neco take....malo by to byt v pohode...kazda baba to ma....myslim ze je to normalne