Nebaví ma už sex s manželom

kekso

ERICKA,ERICKA:
1. najpv poriadne precitaj celu temu, aby si bola v obraze v com je problem, a vedela si fundovane poradit, a nie trusit do vetra
2. keby si si poriadne precitala tuto temu, tak by si zistila, ze SEXUS tu uz davno nechodi, takze tvoje rady, aj ked su od veci, idu tak ci tak do vetra

erikaericka

Sice sa uz diskusia rozbehla inym smerom, ale k teme: "sexuš", neuzivate nahodou dlhodobo horm. antikoncepciu? Ak by totiz problem nebol nikde inde (napr. vo vzťahu k manželovi), môže to byť práve vedľajší účinok HAK - lekári o tom ktovie prečo nehovoria, ale umelo dodávané hormóny v tabletkách blokujú voľný testosterón, ktorý je aj u žien zodpovedný za libido (okrem toho tiež zhoršujú vstrebávanie niektorých vitamínov regulujúcich hladinu serotonínu a iných hormónov, ktoré nám miešajú dobré pocity v mozgu) .. takže by možno stálo za to namiesto všelijakých "zaručených elixírov" vysadiť tabletky a upraviť stravu k biologicky hodnotnejšej. (Inak, výskumy zistili, že oslabene/strata libida je jednou z najčastejších príčin ukončenia užívania HAK v prvom roku užívania.Okrem toho, častou príčinou sú tiež depresívne stavy)

[zruseny12]

Ahoj kekso,ano bola som v praci,je ok...len som trochu dolamana,ale nevadi aj doma cloveka vsetko boli...tak je to jedno...a ty sa mas ako?tiez pracujes?asi si uz doma,ze?

[zruseny12]

sexus asi fakt to ma uz vyriesene,ale mala by aspon dat vediet,ako sa ma...nakoniec budeme na jej teme mi kekso...:0))))......

[zruseny12]

kekso..ahoj...zatial je to ok...tak uvidime ako bude dalej,praca je dobra a je pre mna...aj tam clovek musi robit,ale aspon nie som dobita ako pri tej starej praci...tak uvidime...a ty sa mas ako?neviem ci sa dnes este stretneme pri PC...