aka je tu pravdepodobnost?

Príspevok v téme: aka je tu pravdepodobnost?
tycinka

ahoojte,viem ze to bude trapna otazka ale neda mi to neopytat sa. bola som u dvoch doktoroch kt. mi povedali ze nie som tehotna,ale kedze som mala take priznaky kt. maju tehotne tak som si urobila dva testy a boli negativne.ale kramy mi trvali len dva dni a to uz druhy mesiac je takto.bolia ma neustale krize a vajecniky uz asi mesiac,som myslela ze to bude tym ze mam dostat kramy ale uz mam po nich a stale bolia a oblast bruska ako je zaludok a okolo pupka, a tiez este aj prsia.ale to moze byt sposobene tym ze som zacala brat antiku.prosim vas..je tam nejaka pravdepodobnost ze by to dvaja doktori prehliadli a testy klamali a mohla byt tehotna ? prosim napiste

machulka006

ahoj tyčinka, ak to správne chápem, berieš antikoncepciu...
Ja ti viem povedať z osobných skúseností, že na začiatku kýmsi telo na antikoncepciu zvykne, reaguješ všelijako, tak je možné že si mala pocit, že sú to tehotenské príznaky...
Kratšia menštruácia je v poriadku, dôsledok antikoncepcie...
Netreba sa báť, tehotná určite nie si...

tycinka

ja ked som bola u lekarky tak mi povedala ze ma boli maternica neviete co to moze znamenat? ked som mala tyzden pred menzesom?

nadovka

Aj ja si myslím že som tehotná. Mám podobné príznaky. Tiež mi zatiaľ gyn. nepotvrdila tehotenstvo. Lebo v polovici 7 týždňa videla len väčšiu a presiaknutú maternicu. Myslí si že je to pred menzes. Ja sa však bojím lebo dieťa už nechcem. Myslíte si že by to ozaj ešte nezbadala?

mimmka

tycinka.. takze.. beries antikoncepciu, 2 lekari ti povedali ze nie si a aj testy ti to ukazali.. podla mna tvoje priznaky len odzrkadluju tvoju psychiku. Ukludni sa, mozno si len poprechladana. Robili ti aj nejake testy alebo ako? Ale podla mna tehotna nebudes...