TIPY NA OZIVENIE DLHODOBEHO VZTAHU...

zahra

My sme s priatelom spolu tiez pomerne dlho, mame aj deti. Chcela som aby sme si nasli spolocne zaujmy, cas travili spolu... ale vsetko co vymyslim je pre neho na tarchu. Opekacky? Jezis to ma nebavi... Ist na prechadzky do prirody, turistika...Boze to ja namem cas musim zarabat... Najnovsie on vymyslel sportovat, po troch tyzdnoch s rodinou ho to prestalo bavit. Radsej si chcve"poriadne" zahrat tenis s kamosami, nema chut ma nic naucit aj ked sa s detmi snazime. Som z toho nestastna. Rada by som vedela ci sa najdu rodiny kde chlap uprednostni rodinu pred kamaratmi a naplno sa jej venuje. Ja som typ, ktory sa da nahovorit na hocico, nie som domased. Len on akosi stratil zaujem. Mam sklopit usi a nhehadat sa alebo by sa mal on zamysliet. Niekady sa pztam naco sme mu vlastne, ked nas neustale odsuva...

cercill

ak ma vztak zopar tazkosti tak vtedy urcite nepride k upadnutiu do stereotypu.. ja som asi po roku vztahu odisiel na skolu do ineho mesta a aj ked sa vidime len cez vikendy tak si myslim ze to celkom z efektivnuje vyuzitie casu lebo urcite len nesedime dakde pred telkou alebo tak.. sak alebo proste chodte do zoo abo si spravte vylet chodte pod stan.. je milion aktivit pri ktorych clovek zazije aj nove zazitky a to odstrani stereotyp si myslim.

jedine co je problem ak si vydata za nho a byvate spolu tak si neviem rpesne oredstavit ako vymysliet nieco nove..

asdasff

ja som s priateľom 2,5 roka a vôbec sa spolu nenudíme a to spolu už rok a pol bývame u našich rodičov. Každý 2-3 víkend chodíme k jeho rodičom a tam von s kamošmi,alebo na koncert alebo na chatu. Podľa toho,aké je počasie. Máme spoločných priateľov a spoločné záujmy, takže to je tiež super. Obidvaja radi pozerame filmy a hrame počitačové hry. Chodievame opekať, grilovať, na koncerty, raz za čas do kina, na pizzu, na zmrzlinu, dokažeme sa spolu rozpravať cele hodiny aj o "babských" záležitostiach, počuvame rovnaku hudbu..atď Sex je 1-2 do týždna, lebo som unavená a pôsobí aj HAK (už som ju menila a nič..),ale to už sme si vydiskutovali a vštko je fajn.

aaaaaaaaa

zmen hak.

tipy: vylety, ist sa dakam najest - do restiky alebo na piknik do parku, chodte dakam stanovat (aj ked len babke do zahrady), urobte si dieta...

malvínka

my sme spolu v lete 2 roky, prekonali sme dosť problémov v poslednej dobe. a on sa nevie zbaviť svojich zlozvykov, kt. ma štvú. cez leto máme ísť spolu do zahraničia- váham! som z toho nešťastná, niekedy je ako malý-nezodpovedný chlapec!!! a nesexujeme skoro vobec (znížené libido-hak) :-(((((

moniqa87

napriek tomu, ze som s priatelom uz dva roky a 8 mesiacov, vobec sa spolu nenudime, ani sme sa nenudili... podla mna staci len ak si planujete spolocne akcie a predsa sex by mal byt casom len lepsi a lepsi, nie? teda aspon u nas to tak je a cim sme spolu dlhsie tym mame k sebe blizsie...
takze ide jar decka, nejake vylety si planujte, stretavajte sa s ludmi...

muvianaa

no... my sme tiez súolu viac ako dva roky a ja planujem rozne vyletiky aby sme sa nenudili - aj ked nieco by som uvitala - a v zmysle nudy tak neviem spravte si piknik teraz ide teplejsie.. ale nejake kino ci rozne sportove centra, spravte si doma masaze vzajomne.. alesi sprvte maraton nejakeho serialu:D(to je uz take fest ked ma niekedy nic nenapadne, tak sa uchylujem k tomu - ale hned potom ma zasa nieco napadne) :) tak pa