Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

candyda

mandarinka1

Ja zijem tiez v Irsku. A mozem povadat, ze candida je riadna pliaga. Mala som vsetky testy na krv, vytery v poriadku, zaludok tiez, takze sa to dost tazko diagnostikuje. Ale nasadila som dietu, zacala pit caj Lapaccho, tablety z grepovych semiacok, probiotika. Ale pozor vacsina probiotik obsahuje cukor a kvasinky a niektore lieky taktiez, takze si na to davajte pozor. Idem k lekarovi po antimykotika, tak snad za par tyzdnov sa toho zbavim.

:-)

som pri dubline asi 40km.biely povlak typicky pre candidu na to velmi ustna voda nepomoze lebo to ide zvnutra.ziadne mliecne,aspon ich obmedz.da sa nahradit sojovymi.zlty necht klasicka mykoza,priatel mal na nohach-davali sme na to GSE a necht odrastol.a sladke je potrava pre candidu tak aspon teraz kym ju trochu nevybijes z tela tak sa snaz

janka

a nie si nahodov v Dubline?tak hladna som stale skoro normalne,mam biely povlak na jazyku,preto mi dala asi tu ustnu vodu,zlty necht, potom vsetky ostatne priznaky,unava,smad,krce..zdurene uzliny,alebo nieco podobne,na krku...co este, je toho dost,

:-)

janka az take strasne to nieje,nepomylila si si to s chlamydiou?na tvojom mieste by som si radsej dala spravit poriadne testy u lekara a potom uvidis ci mas fakt candidu.a ake mas priznaky ze ju mas?mas problem s travenim?nechut do jedla a biely povlak na jazyku alebo co?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.