Nepostaví sa mu - som zúfalá

Príspevok v téme: Nepostaví sa mu - som zúfalá
sofi123

caute mám priateľa 3 mesiace, problém je v tom, že ked sa milujeme, nepostaví sa mu, alebo počas sexu zlyhá. Neviem prečo to je, neviem čo mám robiť, nikdy som taký problém nemala, práve naopak, môj bývalý sa vzrušil už pri prvom bozku. On mi hovorí, že chyba nie je vo mne, ale v nom, že ho veľmi vzrušujem, je to dosť trápne o tom hovoriť, aj prenho, neviem či by bolo dobré, keby sme sa určitý čas nemilovali. Co mám spraviť

safa

u nas to bolo podobne..ale podla mojho nazoru,ide vo väcsine pripadov len o psychiku-bal sa,ze ma sklame,ze zlyha,neskor mal problemy v praci,doma a tak...nakoniec som mu do tej jeho hlavicky vtlkla,ze ho milujem takeho aky je,a ze pockam,ze mi to vobec nevadi,ze to spolu zvladneme..teraz je to super...vela stastia vsetkym

mirush

Ahojte,my s priatelom mame tiez takyto problem,chodime spolu 4 mesiace a sex mame asi tak 3 mesiace.Pred tym nez sme spolu chodili tak asi 3 roky bol zavisly od pervitinu,dala som ho do kopy,je cisty uz asi 3 mesiace,pribral 16 kg a celkovo sa zmenil aj v spravani,comu sa velmi tesim,aj jeho rodina a znami.Ale pred nedavnom sa tu objavil problem,ked sa ideme milovat tak mu stoji,je velmi vzruseny,skoro stale ma chut na sex, ale akonahle to ide k tomu najlepsiemu tak jemu klesne.nebrani sa rozpravat o tom ale nevieme co s tym. myslim si ze to ma nejaku suvislost s tymi drogami,aj som mu to vravela.Povedal ze s tym chce nieco robit. K akemu doktorovi by mal ist s takymto problemom??? Velmi ma to trapi,viem ze sex nieje najdolezitejsi vo vztahu ale je dolezity. Ak ma niekto z vas taketo skusenosti prosim napiste,budem vam vdacna,moj mail : Mirush.M@azet.sk

angeles

ja som mala tiez taky problem, ale preslo to samo, priatel si to velmi daval za vinu, proste ho to trapilo a ked sme sa isli milovat tak znervoznel a koniec, bolo po milovani...musis mu dat cas...a hlavne asi ste sa skoro zacali milovat...podla mna je to u neho z hanblivosti a zo strachu ze zliha

baby

no my sme mali s partnerom tiez takyto problem.. trvalo to asi mesiac, najprv si to nechcel priznat, ale potom pochopil ze to neni oki... po patrani sme aj dosli na pricinu, boli to stresy v robote, pochopil ze robota neni vsetko, tak polavil a teraz je to opat vsetko tak ako ma byt

deanake

My s priatelom ked sme sa spoznali sme mali super sex..Vlastne dodnes je to perfektne..ale niekedy mame rovnaky problem, bud sa mu nepostavi alebo zmekne pocas aktu lasky..Najrpv sme o tom mlcali a potom sa uz nedalo..Jeho vysvetlenie bolo ze ho uz tak nevzrusujem, ale vraj ma velmi lubi...Nepochopitelne a dost to otriaslo aj mojim sebavedomim..Vlastne dodnes, comu je uz asi rok, som sa z toho celkom nespamatala. Ale v podstate je to blbost lebo vidim ze niekedy je vzruseny az moc. My sme sa naucili nejako fungovat..on, ked mam chut ja on nie az tak moc sa so mnou pohra a ja zase viem kedy dostanem jeho...:-)Aj ked nie su veci akoby mali byt, kde je laska riesenie sa da najst skoro na vsetko...chce to len trpezlivost... a ked je ten chlap pripraveny ist k doktorovi je to este lepsie..ale vacsina z nich si tento problem neprizna . Je to skoda lebo napriklad v mojich ociach by takyto muz stupol este viac. Aj ked ich chapem..Ale Jednoducho tym ze sa Vam nepostavi nie ste o nic menej muzmi..Je mnoho inych sposobov ako uspokojit zenu a tiez ako ukazat ze chlapmi ste. Ten moj mi to casom ukazal aj ked sa spociatku moc gentlemansky nezachoval...Myslite aj na to, že ani nam zenam to nie je niekedy jedno lebo mame pocit ze uz nie sme pre Vas atraktivne a my zeny musime vidiet ako nas lubite...a netreba to brat ako tragediu ale obcas sa na tom aj zasmiat a omnoho lepsie sa to znasa.Sex je sice dolezity ale omnoho dolezitejsia je ta blizkost a intimita..Svet sa nekruti iba okolo vasho penisteka :-)

Martin_242

Trápne je, že sa bojí alebo hanbí ísť k sexuológovi. Sám uzná, že chyba je v ňom.
Erektilná dysfunkcia totiž postihuje stále viac mladých mužov a nieje to nič zriedkavé, navyše, takmer každé takéto ochorenie sa dá úspešne vyliečiť.
Platí ale, že čím skôr, tým je šanca vyššia, na jeho mieste by som neváhal.

veola

no tak ja som mala ten isty problem.prvy krat sme "to" skusali po skoro 3mes chodenia a tiez velke sklamanie.na druhy krat znova..bala som sa,ze som na chybe ja,aj ked on mi to stale vyvracal.rozpravali sme sa o tom,lebo niekedy to je len psychicky problem a ked sa to stane raz,chlapa to drzi stale a mysli na to.ked sme "to" robili do tretice,zazila som take krasne milovanie!na zaciatku ten isty problem,no bola som trpezliva,snazila som sa,dotykala som sa ho vsade,az sme to(on) prekonali..a teraz s tym nemame(nema) ziadny problem,no kym si riaadne nevypije:-)

siara

ked sa liecil, este sme spolu neboli, tak neviem u akeho dr bol. Urcite treba zajst najprv za obvodnym a on uz bude vediet kam poslat.
Podla mna je to nespravnou zivotospravou, fajcenie, alkohol, nedostatok spanku, pohybu, jedlo...je toho dost.

zuzana175

siara: a tvoj priatel bol u sexuologa,alebo u akeho lekara? aj ten moj mal s tym problemy.na sex s nim som cakala skoro 1,5 roka.ale este aj teraz sa niekedy stane,ze nie je dostatocne tvrdy a pri meneni poloh omakne.cim to je?

shift

podla mna je to tym ze ho az velmi vzrusujes a boji sa ze zlyha alebo co...skus pri najblizsom sexe (ak sa mu na zaciatku postavi)ho pochvalit, ze je dobry a tak...ale nie zas ze cely sex budes kecat a kecat...:D...proste aby mal pocit ze nerobi nikde chybu a ze mu to ide...ze sa to aj tebe paci...mozno to pomoze...dufaj ze sa mu najblizsie postavi a ak ano skus to...