tehotenstvo a zapcha

adriana

a treba jest vela ovocia,ako jablka,hrusky a slivky a vela zeleniny a je potrebny aj pohyb.S vlockami to tiez netreba prehanat,lebo potom tiez treba pit vela tekutin

adriana

Na zapchu viem poradit,su dobre susene slivky a marhule,pit vela dzusov ako jablkovych,hruskovych a ak beriete zelezo tak zasadne zapijat hned pomarancovym dzusom a jest len celozrnne pecivo.

mmmmm

aj ja som tehotna.. i moja kamoska je a pravidelne sa napchava celozrnzmi rozkami a nema s tym tiez problem.. ale je pravda, ze kazda tehotna ma iny organizmus, ved i tie nevolnosti, nemame kazda rovnake..

agina

babulky vsetkym vam velmi dakujem...avsak v tehotenstve je to ine.Nic nefunguje tak, ako ked nie ste tehotne, preto potrebujem radu.Tehotne mi daju za pravdu.Mia skusim tu vodu, dakujem.

mmmmm

treba dlhodobejsie.. casto robim vlocky na ranajky a biele pecivo som uplne vylucila.. ja s tym problem nemam, ale pocula som , ze ten slivkovy kompot pomaha i rychlejsie.. este mi napadlo.. mozno zakysane mlieko..nejake acidko, alebo tak.. sem tam schrumat surovu mrkvicku.. hlavne pestro..

mia

zajecicka horka! je to mineralka, dostanes ju v lekarni a zabera. Zisti si info. Stoji cca 60,- Sk a je to asi liter. Vela tehotnych ju doporucuje.