Ako uspokojit nenasytnu???

Príspevok v téme: Ako uspokojit nenasytnu???
marCOS

Zdravicko,,,mam probleem,,,mam holku a je feeeest nenasytna,,,nijak raz sa neve spravit,,,nezeby to bolo vo mne,,,skor je to o nej,,,ma ju tak trocha malo citlivu,,,nevete nejaky fygel alebo polohu ktora by to vyriesila??? zatial som este taky problem nemal so ziadnou takze som z toho trochu v rozpakoch,,,za rady vopred dakujem,,,a pls piste len rady a nie trapne komentare

marCOS

Nooo tak dA SA povedat ze ona je nymfomanka a ja to iste heh,,,ale len sami medzi sebou heh,,da sa povedat ze sme jak zajaciki heh,,,len trtkat a trtkat a trtkat he,,,ale mame sa aj radi taze neni to len o sexe heh,,,noo tak dakujem,,,to nije zly napad,,,ale to uz poznam,,akurat teraz to ceme vyskusat v aute niekde pri lesiku abo kde heh,,ako ja uz som to v aute robil ale ona asi nem heh,,thak dik,,,dufam ze to pomoze,,a ked nem tak ju budem musiet vytrtkat jak nikoho heh:D

micacica

nenasytna je tak mozno nymfomanka nie ta co nedosahuje orgazmus / dobre rano:] a ku tomuto prispevku / :((((( - rozid sa s nim!:D nie samozrejme srandujem - skusajte nieco nove a vzrusujuce ako sex niekde mimo vasej beznej posteli..

:(((((

ja som s priatelom skoro 2 roky a stale sa mi to nepoarilo s nim :(( som z toho nestastna a uz newem co mam skusit

moisha

môj je to o psychike... jednoducho ak sa budete snažiť a myslieť len na to, že furt to ešte neprišlo... tak to ani nepríde... musí sa hlavne uvoľniť a nie myslieť na to, či bude, alebo nebude mať orgazmus...

marCOS

heh,,,,noooo ako dneska sme sulizili asi dobru hodku a bolo jej to prijemne ale stale nic,,,ja sa snazil jak blazon,,,sak som tri gumy rozorval,,,ako vzdyhala jak dabel ale ten vrchol neprisiel,,,