Nocne krce v lytkach

Príspevok v téme: Nocne krce v lytkach
suri

Ahojte. CHcela by som sa vás opýtať čo mi môže byť. Mám dve deti, postavu xxl a v poslednom čase v noci, no hlavne nadránom ma chytajú prekliato drsné krče do lýtok. Ako si mám pomôcť??? Keď to príde, tak sa kotĺam po posteli od bolesti, lebo to chcem rýchlo narovnať i keď bolí a potom je dobre. Strašne ma to otravuje. Ďakujem

hmmmmmmm

urcite by som na tvojom mieste povedala tvojej lekarke o tom, moze to suvisiet s hak,fajcenim a nadvahou.neliec sa sama!

ventil

kto fajci potrebuje ovela vyssie davky vitaminov a mineralov, lebo telo ich doslova zerie. tak alebo prestan fajcit, alebo si kup vitaminy a mineraly a konzumuj ich vo vyssej davke ako je napisane na obaloch. ale aj tak si myslim, ze najlepsie co mozes urobit, napisat na temu Otázky na RNG. popís tam celý svoj prípad so vsetkými podrobnostami a on ti napíše presne co mas jest a v akom mnozstve. za to nic nedas a mozes si situaciu rychlov vyriesit.

suri

Aj to je dobrý nápad. Aj nechty som mala pekné, dlhe a svoje, mohla som aj kompóty s nimi otvárať také boli odolné no teraz sa mi lámu v strede nechta a neviem sa v poslednom čase dopestovať. Možno to budú fakt minerály. Mám len 29 rokov tak mi je to divné

suri

Vieš čo Ivka, asi máš praudu. Toto všetko je v mojom jedálničku čo opisuješ, soľ používam s mierou a len tú morskú ale rozmýšlam že beriem Hak Belara a som sylná fajčiarka, tak asi preto. Dík

Ivka 1

Suri môže to byť cievna záležitosť alebo
čo je lepší prípad nedostatok draslíka
/banány,sušené ovocie,citrusy,zelenina,zemiaky.
sodíka /soľ,mliečné výrobky/.