NEVYSTRIEKAL SA

cercill

ja som tiez zazil prvy seks so svojou partnerkou ktora tiez ´mala prvy krat so mnou.. a ani jeden sme nevedeli co robit.. vobec mi to nebolo blbe ked lezala tak isto ako som tu uz cital - ako chrobak ale zas myslim ze je to namieste lebo ak mna by prvy seks mal hentak bolet.. tak asi by som sa tiez netvaril bohvie ako.. pockaj nejaky cas - zalezi ako casto spolu budete.. a vsetko pride.. ja som zistil ze celkom pomohlo v mojom pripade ze predtym ako sme zacali skusat seks ako styk tak sme najprv sa len navzajom robili roznymi sposobmi a urcite orgazmus odlahci situaciu...

baby

mne sa tiez toto stalo.. po prvom sexe sa nespravil, ale aj tak to bolo oki, sak ked mal chut tak sa dorobil aj rucne, neboj. Nabuce to bude ine, lepsie :)

bobrik22

nic si z toho nerob, po prvy krat clovek nevie co a ako, postupne sa naucite ako a co robi tomu druhemu dobre, ja som po prvy krat tiez lezala ako chrobak na chrbte a nevedela co robit...A teraz sa na tom smejem.... potom sa to samo dalo doporiadku, neboj:))

angeles

to bude v poriadku...vies ked ste sa milovali prvykrat bolo to nieco nove pre teba a aj pre neho aj ked on nahodou nebol panic...zvyknete si na seba a bude to v poriadku...

bbbb

Mam ho poslat za doktorom? a naco? ja som len chcela radu, co mam robit..ale to je jedno aj tak som to cele pokaslala urcite..nic som nerobila len som tam lezala a cakala som co spravi on..boze to je trapas..uplne som nevedela co mam robit :( :(

docent....

najhorsie co mozes zrobit teraz ked si to budes davat za vinu..urcite si to nepokazilo ale ak budes mat v hlave ze ano tak to nabuduce naozaj pokazis..nestresuj kludne...nabuduce sa skus viac uvolnit..a ked sa pri sexe neurobi tak ho dorob rukou alebo pusou.a budete spokojni obaja..a cim castejsie budete spolu spat tak vam topojde lepsie a lepsie nemaj boja hlavne ziaden stres..

euchrid

Nič si z toho nerob,je to úplne normále. Neviem ak to bol aj jeho prvý sex, tak sa ani nie je čo čudovať. Stres a nervozita robia svoje. A určite to nebola tvoja chyba.