Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim poradte!!!

bacula

nooo ... tak piste este niekto co si o tom myslite... aj ked som dostala 2 kramy od sexu ale aj tak chcem vediet ci je tam este nejaka sanca byt tehotna???.. sex bol s kondomom a neurobil sa do mna dikes....

bacula

myslim si ze teraz mi uz nic nie je... lebo dosli dalsie kramy...:D:D... a fajne no... som rada ... ale diky za rady..noo...:) ale piste aj dalsi niekto to moze neskor tiez vyuzit hehe :D... diky...

nazor

Inač baby - aleggria aj bacula - sex a milovanie je niečo, čo si má človek užiť, nie sa stresovať, či neostanú následky. Preto si to holky zariadte tak, aby ste z toho nemali stres, ale potešenie. Ja užívam antikoncepciu a je to bez akýchkoľvek problémov. A vieme si to užiť naplno! :)))

nazor

Baculka, máš 3-násobnú istotu, že tehotná fakt nie si. Veď sa do teba neurobil, mal kondom a ešte si dostala aj menštruáciu. Tak nestresuj holka, všetko je ok.

dadulka

tak fesanda, som si 100% ista ze tehotna NIE SI!!! ved si dostala menstruaciu takze tu nie je absolutne ziadna sanca ze by si bola.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.