neviem co mi je...

Príspevok v téme: neviem co mi je...
speedy

skoro stale ma bolievaju kolena niekedy len okolie kolien,niekedy akoby v nutri a inokedy svali okolo kolien.Bol som u ortopeda nic mi nezistil,krvny obraz mam dobry.Co mi moze byt? a este mi v kolenah dost puka ked sa zohinam a sem-tam tak mierne pri chodzi.V poslednej dobe s ami stava ze ma dost casto bolieva hlava a mam akoby spomalene reflexi,nic sa mi nechce, som bez nalady.Co mi je? vie niekto pomoct?

[zruseny12]

sak prave ked dost sportujes tym sportom si si to pomohol poskodit...skus sa spytat RNG,ale je to divne,ze mas problem a nic to neukazalo...a ked ta bolia svaly..tak malo min.a vit.ci nemas...

speedy

nadvahu nemam meriam 173 cm a vazim 65 kg cize v pohode.Sportujem dost aktivne ale kvoli tym problemom s kolenami som musel prestat.V rodine nemame nic podobne iba detko ma nieco s kolenami ale ako nasledok urazu cize somnou to nesuvisi.No a chodim tak normalne myslim asi v priemere 2 km denne.

hmmmmmmmm

nemas nadvahu?sportujes??vela chodis?moze ist o opotrebovanie chrupavky.alebo zapal okoliteho tkaniva/ale kedze si mal vysledky o.k je to malo pravdepodobne...nemate podobne problemy v rodine??skus glukozamin a chondroitin.

[zruseny12]

nenatiahol si si ho?/sval-myslim/alebo slachy ci si si neposkodil...spytaj sa rng,najdi si este ineho ortopeda, co ti on povie a tak budes mat dva stanoviska...dobru noc...

speedy

ano bol som aj na rontgen a nic mi nezistili vsetko v poriadku...s coho to moze byt sposobene aj tie bolesti hlavy a aj kolena? moze to byt velmi vazne?