problem s pletou

[zruseny12]

Dakujem velmi pekne,no na teme Ahojte...je fajn,len ja tam uz casto nechodim,ale jeden cas tam chodil aj zanzibar a to si mala vidiet,zberali sme sa na vylet a nakoniec z neho nic nebude...no co uz...tak prijemne nakupovanie,len neurob velky prievan v penazenke:0))))............maj sa krasne a aj tebe krasny den zajtra...pa

adriana

supis,ze aspon veduci sa chova ako clovek:):):) poznam to ze aj z lezania je clovek unaveny a vsetko ho boli,aj ked ja nie som taky typek,ale ked treba tak oddychujem,nicit sa uplne nebudem,uz ma to nebavi:):):)ja co porabam? idem akurat robit veceru mojmu drahemu,pride z prace a ideme na nakupy,tak sa tesim,ze budem vo svojom zivle:):):) a este citam tvoje prispevky na teme "ahojte a inak sa sulam:):):)a ked sa ti ocka zatvaraju,tak ja Ti uz pomaly poprajem dobru nocku,lebo uz sa tu dnes asi nestretneme a zajtra Ti prajem supis dnik:):):)

[zruseny12]

no je to dost vazne,aj lekarka mi povedala,ze si idealnu pracu pre seba nenajdem,ale ja si myslim,ze to je ta praca kde teraz robim idealna,aj veduci je ludsky a vie uz o mijoch problemoch,lebo nie kazdy ma take pochopenie...a on je velmi mili...chape cloveka...tak si myslim,ze ta praca je pre mna najvhodnejsia,lebo ja i ked len tak lezim na posteli tiez ma vsetko boli...:0((((.....tak,to je dobre, ze si uz ok...inak ,co porabas?mne sa uz zatvaraju oci,vcera som uz o 20hod.bola v posteli...

adriana

o boze,Mariaa,tak Ty to mas naozaj dost vazne,je mi to luto,naozaj,ked nemozes ani tak ani tak,to je hrozne:(:( a chodis plavat,zevraj to je dobre na chrbat... a vies co ja uz som zdrava,to je co? rychlo ma to preslo,paracetamol pomohol,velmi som sa potila,pila som prieduskovy caj a cumlala strepsils,ale pijem este mlieko s medom a maslom,lebo ma drhne ako keby som fajcila:):)

[zruseny12]

ano mam sedavu pracu,ale aj stojim ked ukladam kusy do krabice a kontrolujem...ale ja nemozem robit ani pracu kde sa velmi hybem koli klbom a kostiam,vies?takze mne to vyhovuje...lebo aj pri pohybe ma vsetky kosti bolia a hrkocu...:0))))......jasne ked ti nic nie je lekar to vie a aj ty by si citila,keby sa nieco dialo...inak uz si von z toho prechladnutia?

adriana

a ty mas sedavu pracu? boze ked ta boli chrbat,tak to nie je fajn:( vies co,ja budem v piatok po termine 10dni a ze je povolene 14 dni,ale ja uz v piatok idem na vyvolanie,ak to nepride a myslim si ,ze ak som ja v poriadku a nic ma netrapia nemam problemy a dieta je tiez v pohode,tak nemaje preco skor,vies?:):):)

[zruseny12]

ja som sa mala ok,urobila som zasa normu a nejake diely naviac na zajtra....inak o tom ako ma boli chrbat atd.pisat nebudem...to uz je sucast mna....a co ti povedali u lekara?ze mas cakat,lebo ked ja som syna neporodila do terminu...tak mi lekarka povedala,ze este jeden den a ked sa nenarodi tak musim nastupit do nemosnice...asi teraz je to ine...

adriana

a vies co,ja sa naozaj necitim na rodenie,ako keby som mala cakat este mesiac:) to je divne nie? ja neviem,nie som nejaky skuseny clovek v tomto,budem mat prve dieta,tak sa tomu poddavam a len sa sledujem,ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

adriana

ma sa dobre a upratujem,snazim sa namahat a aj natahovat,nech to posurim a ono nic:):):)ale Ty sa pochval ako sa Ti dari v praci?