problem s pletou

adriana

ahojky,tak mne je uz lepsie,paracetamol dobre zabral:):) ale slonica nie a nie von:):):)stale dufam ze to do stvrtku bude,nechcem ist na vyvolanie:(:(dobre ze si sa citila v praci ok... tak pekny vecer a relaxuj...

[zruseny12]

Ahoj Adriana,dakujem ti velmi pekne...a hlavne sa rychlo uzdrav...a to male slonica uz nech ide von:0)))))....asi je mu velmi dobre pri tebe...aj tebe prajem krasny podvecer...praci bolo ok....pa

adriana

ahojky,este nebuvam...tak ty uz pracujes? tak prajem vela sil:):):)Ja som sa pomylila,beriem paracetamol,to je jedine co mi doktor povolil a v pohode na zaludok...nic mi to nerobi:):):)a ten moj anjel je stale v brusku,snad uz zajtra,si tak vravim kazdy den:)Mariaa,pekny den Ti prajem a nech Ti to v praci uteka:):):) papa

[zruseny12]

Ahoj Adriana,tak ty si este doma,no co uz...mna ked boli hrdlo tak si ho vykloktavam STOPANGINOM,A PRIKLADAM STUDENE OBKLADY...A prejde mi to...ty mas to horsie,ze nemoozes hoci co...a panadol by nebol lepsi,ten tak nedrazdi zaludok...ja som presla na neho,hoci su to lem krajne pripady...ked to beriem....aj ty sa opatruj...nedavno som prisla z prace,este autobus isiel pomaly,lebo pracuju na ceste tak sme stali,som trochu dolamana,chrbat ma boli ale ujde to...pa

adriana

ahojky Mariaa,tak to som znova ja:)asi mam hnisavu anginu,mam take pupna na mandlach,mozno to mam z toho,dala som si na to SUDOCREM na noc a ukludnilo sa to. liecim sa paralenmi a inak sa potim:) prajem Ti krasny dnik,opatruj sa:):):)