moisha je na tom zle... :((((

moisha

Bavila som sa o tom s našimi. Povedali mi do oči, že som bola blbá, lebo jednoducho ja ukážem chlapom svoju lásku a oni ma potom využívajú. Som vo vzťahu až príliš dobrá a neviem byť tvrdá a nakoniec to dopadne tak, že nie chlap chodí za mnou, ale ja za ním. Ale viem byť aj zlá, ak mi niečo vadí, tak to viem vytknúť človeku na oči. ale tak máte pravdu, každý má svoje chyby. Neviem, mám zmiešané pocity až teraz po rozhovore s našimi som sa troška ukľudnila.. ďakujem Vám všetkým za podporu :)

moisha

Veronika o čom to prosím ťa hovoriš??? Môj priateľ žiadnu priateľku nemal. Keď sme sa dali dokopy, tak bol viac než pol roka sám. Ja neviem či si si ma s niekym pomýlila, ale tak ja to isto nie som!

veronika323

vsetci ju tu ťuťumulikate ..tak jej treba !!!nemala sa trepať iným do vztahu! co si si myslela ze opustí priatelku koli tebe???este nedavno si mala velku papulu ze ti je jedno aj ked sa to dozvie jeho priatelka ze snim chrapes! uz zrazu si vies predstavit akoby sa citila ona keby vedela ze si s nim chrapala!ty stetka!tak ti treba!

Martin_242

Každý máme svoje chyby, ale aj prednosti, naša polovička sa musí naučiť žiť s oboma, ak to nejde, tak to proste nejde a hľadáme ďalej...
Ja mám napríklad viac chýb ako predností a som tu :)

layla

Ale no! Prestan! Ako ze nikto nevydrzi....teba este len caka ten najlepsi a pravy...aj ja nanho cakam a som stastne single :ň..noo teda o chvilu budem bo si uvedomujem,ze to co nazyvam momentalne vztah nie je to prave a nemala som to nechat zajst tak daleko...ale toto neni o mne sorry nechala som sa uniest...noo ale k tebe..teraz je to tazke,ale ty nie si hrozna a ani na nevydrzanie..jasne?! :)) drzkaj sa

sedmikraska

ale co by nevydrzal :) uvidis, ze najdes takeho co bude pre teba dokonaly. Ak sa mozem spytat, co je na tebe tak strasneho, ze by nevydrzal?

moisha

martin máš pravdu... hoc si to teraz ešte veľmi neviem predstaviť, je to strašne čerstvé a neviem čo a ako pôjde ďalej.... no nič, čo už. Asi som si to zaslúžila, šak so mnou nikto nevydrží... :(

Martin_242

Rozchod nieje najťažším obdobím v živote, navyše ak vzťah trval len 1,5 roka.
Toto prsne som zažil aj ja, vedel som, že ma podvádza, nakoniec sa rozišiel, ale napriek tomu ju dlho ľúbil, čas to zahojil, teraz keď ju stretnem necítim vôbec nič, ani štipku niečoho, čo by sa dalo nazvať citom, skrátka osoba, na ktorej mi už vôbec nezáleží.
Uvidíš za rok, bude to bolieť podstatne menej a ak si dovtedy nájdeš niekoho lepšieho, ani si nevzpomenieš.

marisssa

tak si snivala o vasej buducnosti len ty sama.lebo inak by nedovolil,aby sa to len tak skoncilo..kasli uz na neho, nestoji za to..