Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre nezamestnanych....rada....

Príspevok v téme: pre nezamestnanych....rada....
[zruseny12]

Prajem pekny den....rada by som odkazala vsetkym nezamestnanym,aby ked mali nejaky problem zdravotny nech idu k lekarovi a daju si, napisat marodku...lebo ked ste doma a ste vazne chory a nemarodujete tak keby ste casom chceli ist na invalidny ,nedostanete ho koli tomu,ze nebudete mat marodky...aspon tak mne to vysvetlovala lekarka.../hoci ja nechcem ist na invalidny/ale nemozem si najst pracu pre seba,koli zdravotnym problemov,a ked niekde idem a nevyhovuje mi ta praca hned skoncim/a dostavam sa s toho i 2tyzdne ako sa mi zhorsi zdr.stav./a pozeraju na mna ako na LENIVCA.../a pritom som robila vseliake tazke prace,zvladla som/nebudem to rozpisovat ako to bolo...len som toto chcela odkazat,chodte na marodky ak sa da...prajem pekny den...

[zruseny12]

ano,lebo potom ked sa na rychlo nieco stane,tak ti povedia,sak vy ste vobec nemarodovala,aj mne to tak povedala...a teraz napr.mi povedal veduci,ze by mi dal aj zmluvu,ze ved vraj este neumieram,ale ci mu nezacnem hned marodovat,a ako ja mu toto zarucim?ked na mna pride tak,ze sa nebudem moct postavit na nohy...potom povie,ze som toho zneuzila...a teraz ani nenajde clovek pracu kde ta neupozornia na zdravotny stav...

lilala

Ja som tiez radsej nesla k lekarke,ale ja som dala vypoved a trapila som sa.Teraz som PN,ale nezamestnana,lebo som dala najskôr vypoved,ale aj tak sa to skoncilo PN.Nemocnica,psychiatria,ortopedia.Mas pravdu.Treba mat vsetko v zdr.zazname.

[zruseny12]

mne problem medzi ludmi nerobi,prave preto chcem ist do prace...aby som isla von...i ked je mi zle napr.aj v abutobuse,ked vela chodim,vela sedim atd.sak to asi poznas,ked aj ty mas problemi...ja zvladnem ukol,ale zalezi aka je praca...a zalezi,ci nezdvihaju ukol,lebo mne sa stalo,ze som pracovala ukol som zvladla,ale ked ho dvihli tak uz som nezvladala a ruky boleli...

[zruseny12]

sak prave preto,ze takych je viac,a nikdy nevieme ,co sa stane,tak som len chcela napisat,aby i ked boli nezamestnany isli na marodku,lebo mne ked poslednej dobe lekarka ponukala marodku tak som stale povedala,nie,naco ved som doma,a neuvedomila som si,ze je potrebne aj na ine veci mat zapisi o marodke v karte...ja by som aj tak nechcela ist na invalidny...

lilala

Ahoj.Ja mam tiez problem so zamestnanim.Ukolovo nezvladam a medzi ludmi tiez nie. Nemam dobry zdravotny stav a problem zamestnat sa.Ale takych je viac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.