Bolesti krčnej chrbtice

Príspevok v téme: Bolesti krčnej chrbtice
ryba

Bolesti krčnej chrbtice. Kto mi poradí odskúšanú masť, alebo liečbu pri bolesti krčnej chrbtice, ktoré mi postupne prechádzajú do bolestí hlavy ? Bolesť hlavy je zvierajúca. Prejavuje sa tupo a mení sa podľa polohy hlavy. V poslednej dobe mi tabletky mi pomáhajú málo, alebo vôbec. Užíval som ich už možno aj 30 druhov.Chodil som na všetky druhy elektroliečby - masáže, ale nič mi nepomohlo. Po ½ roku mi ich neurológ naordinoval znova, ale nepomáha, skôr vyvolávala el. liečba väčšie a musel som liečbu prerušiť. Jeden mi radí akupunktúru, druhý mi hovorí, že nie, keď som uviedol popis od neurológa. Mám tam nejaké malé výrastky, ale nie vhodné na operáciu.

denisa

Dobry den.Mam bolesti krčnej chrbtice,a potrebujem ist na buduci tyžden do prace.Ako sa mam bolesti zbavit?Prosim poradte mi niečo rychle a učinne,dakujem

mjaník

zuzu-ak máš poruke akupunktúru vyhľadaj ju,dobrý akupunkturista si tým ľahko poradí.Stačí 3-5 sedení a budeš fit.Príznaky ktoré uvádzaš sú iste z krčnej chrbtice spôsobené vetrom,prievanom a chladom,prípadne vlhkosťou

zuzu0610

Mám neznesitelnú bolesť chrbtice ktorá siaha až do hlavy, a tŕpne mi niekedy ruka a niekedy noha.Do toho som mala nepríjemný pracovný úraz. Nemôžem sa zbaviť bolesti a doktory kašlú na to. Čo mám robiť?