Láska cez internet

katika88

Marci rada ti pomozem s tou bakalarskou tak sa pytaj co chces.Vikinaa u nas to tiez tak bolo pisali sme si sotva tyzden a museli sme sa vidiet tak strasne sme sa na seba tesili.Teraz je tomu uz 10 mesiacov co sme spolu.Nebyt internetu tak by som teraz neprezivala najkrajsie chvile svojho zivota.

marci

ahojte vsetci,robim bakalarsku pracu k tejto teme a potrebujem prave ludi ako vy na vyplnenie dotaznika. velmi by ste mi pomohli. ozvite sa prosim. diky moc

vikinaa

KATIKA88:::Ahooj...Ja som sa tiez cez net zoznamila s jednym chalanom a sme spolu 2 mesiace,klape nam to weelmi dobree....pisali sme si cez pokec 5 dni a museli sme sa stretnut...bola to laska na prwy pohlad!!!! :D

sdfjsdkjfhsd

napiste adresu boom chatu na nicoolca na azete alebo na topchate alebo na 4ever. alebo na birdzi alebo na rimmeli alebo na emila freeyourmind@zoznam.sk
diiik

mata

priznam sa aj ja som si nasla lasku na azete.bola som v zahranici,on tiez,tak sme si zacali pisat.nikdy nam nevysli spolocne dovolenky a to si uz piseme 5 mesiacov!ale tento vikend ma prist tak som plna ocakavani..potom dam vediet.mam pocit ze uz viem o nom vsetko,tak hadam to vyjde.papa

ninaV

Ahoj...zvladam to vcelku ok,mam skolu,pracu,priatelov....da sa to,planujeme tak o 2 roky sa zobrat,som na neho velmi pysna,lebo robi velmi zaujimavu pracu a viem ze pri nom sa o moju buducnost naozaj nemusim bat..hoci to nie je dovod preco som s nim..ale moze za vsetko pokec:O

lenuska

ninaV ahoj...ako sa vola tvoj priatel?? skade si?? ako zvladas ze tvoj priatel je casto v zahranici?? ja to mam podobne a byva mi strasne smutno :( :(

ninaV

dobra tema...ja som sa s mojim priatelom tiez zoznamila cez pokec,zapacila sa mi jeho fotka,napisala som mu,potom stretko a uz sme spolu takmer 2 roky..planujeme buducnost a sme stastni,hoci je casto v zahranici..ale da sa to prezit..takze na net nemozem povedat jedine zle slovko:O