Láska cez internet

zizi

MOJ DOBRY KAMARAT SI NASIEL PRIATELKU CEZ TEN CHAT BOOM A JE V SIEDMOM NEBY BABA JE PEKNA A ON JEJ LIZE Z RUKY ......a ja som sa raz stretla s jednym z pokecu ale myslela som si že to si kolegovia robia srandu a nakoniec to bola cudzia osoba a ja som sa zacala brutalne rehotať on vyzeral ako chrustik ako nejaky kostolny typ ...nikdy viac

katika88

Demi ja som sa nezoznamila tak ze som pisala na ten hlavny pokec kde vidis co si pisu ale proste som si niekoho vyhliadla a napisala mu sukromnu spravu,tam sa to nazyva RP alebo rychla sprava a vlastne takto sa tam komunikuje.Tie funkcie mas na liste co je uplne vpravo.Tam si mozes pozriet kto je v miestnosti atd...

demi

katika88,akurat som sa "vratila" z chatu z Azetu, ale ja tomu neviem nejak prist na chut, nechapem ako si sa tam zoznamila, ved si tam vacsinou pisu 2-3 slova, mne to nedava vobec ziadnu logiku, a je to cele akesi neuprimne, ja neverim, ze ti ludia nekomunikuju aj inac, co z toho maju, ze tam napisu 2-3slova, potom 10 inych osob, potom zas oni nejake 3-4 slova, ja neviem. Katika88, prosim Ta viem, ze Ti je to mozno smiesne, ale ja s tym vobec nemam ziadnu skusenost, ak budes taka zlata skus mi to najak objasnit, ak nie tak nie, ale tato forma teda asi pre mna nie je vobec vhodna. Zatial vdaka.

katika88

No ja som si nasla lasku prave na azete a aj vela ludi co poznam takze ja ti asi v tomto velmi neporadim...ale na azet chodi najviac ludi podla mna.

demi

viete mi poradit nejaku dobru stranku, kde by som moh.natrafit na nejaku fajn zoznamku,/nie chat/, Azet sa mi zda uz taky \\\\\\\"neseriozny,pl ny,prespekulovany,otrepany\\\\\\ \".
Aky mate na to nazor?