Lámajúce sa a štiepajúce sa vlasy

vlasyyyy

no baby ja by som schwarzkopf nekupovala...same parabeny a silikony ..to vsetko vlasy len obali a sice vyzeraju zdravo ale len an vonok a potom to vydite aj na koncekoch ze sa vam lamu a stiepia. Ja odporúcam skôr prirodne znacky. Momentálne mám šampon od Alverde na lamajuce sa konceky ..je to tusim mandľa a argan

didadida

treba pravydelne davať končeky podstrihnuť aj ked len milimeter ale im to pomože a narastu dlhšie a rýchlejšie oživý ich to aj zo schwazkopf je perfektna nezmyvatelná kúra

lana7

:-D a ty si myslíš že tým korienkom to neškodí??? :) veď ten korienok bude raz končekom :))) ach...si ako moja kamoška ktorá si odfarbila vlasy peroxidom a teraz plače a plače a plače že ich už nebude mať dlhé...Jediné riešenie je prestať používať peroxid a zájsť k dobrému kaderníkovi na nejakú peknú farbu...:) držím palce

Ssonja

xtina a nevieš mi napísať, kde zoženiem tú prírodnú kozmetiku-je ju bežne dostať aj v lekárni, alebo musím nakupovať cez net?

xtina

mne sa na lamave vlasy osvedcila prirodna kozmetika lavera alebo potom z kadernictva Matrix biolage. ak mas aj suche vlasy tak budes urcite spokojna. l´oreal profesionnal som pouzivala aj ja ale je strasny - vlasy boli moc splasnute a rychlo sa mastili. musis si vsak prestat odfarbovat vlasy na blond lebo peroxid neuveritelne skodi. skus trosku tmavsiu farbu - oriesok, tmavo popolavu alebo medenu - uvidis ze vlasky ziskaju aj lesk.