zeny mala otazocka

honey

jasne ze moze. vytok nema s tehotenstvom nic spolocne....ale mna by aj tak zaujimalo preco si dievca po nechranenom styku nevezme hned tabletku "po" ale radsej tu vypisuje popripade stresuje mesiac do ajblizsieho menzesu????zaujima ma to uz veeelmi dlho od kedy tu citam kadejake prispevky...to dievcata zodpovednost vam nic nehovori??ved uz ked nerozmyslam v tu danu chvilu tak aspon rano po by som mohla a nie potom stresovat.....

jana44

ty kokso moja ja na tvojom mieste by si vlasy trhala :))) ale nerob panyku vsetko bude ok a mali ste kondom boze nech nam uz niekto odpovie kde je odbornik

n....

... tak to by som aj ja chcela vediet.. pretoze som mala pohl. styk a volako nevieme ci to uslo alebo nie(sperma) este som nedostala krami ale tie mi maju doist az za 5 dni aaaa ze mala som normalny vytok... tak to moze byt a aj ked som tehotna alebo nie nie som tehotna ci to jednoducho byva pri tehotnosti...

marisssa

ja ta aj vnimam,ale poradit ti teda neviem:-) ale raz , ked budem tehotna a budem mat skusenosti, spomeniem si a napisem:-)