CO MAM ROBIť????

Príspevok v téme: CO MAM ROBIť????
tapka

mam pocit ze som stratila život.viete ze som ziva ale v skutku mrtva.pri predstave smrti sa necitim zle.....ja sa na nuniekedy az tesim.co mam robit aby sa mi vratil pravy zivot a laska.......a chcela by som sa aj trapit.....myslim tak ako sa ma normalny clovek trapit.viete ja som sa snazila byt pozitivna a tak som brala vsetko pozitivna.teraz akoby som nemala ziadne city len naucene zvyky..akoze som k ludom dobra.ale nie je to ono.neviem ci ma chapete.

zuzka :)

Dobre, takze moj problem spociva v tom, ze sa nad vsetkym hrozne zamyslam. Jednoducho aj nad celkom prirodzenymi vecami. Napriklad mi stale napada a rozmysla o tom, ze vobec zijem a podobne. Trva mi to uz viac ako 3 tyzdne. Sposobuje mi to depresiu a nechapem, preco prave teraz musim taketo obdobie, ked by som mala byt praveze naopak velmi stastna.

tapka

to hej.tak to mas stastie ze nie uplne rovnako.vraj neexistuju 2 uplne rovnaky ludia.za xvilinku pojdem prec.som zvedava ze ako si na tom ty

zuzka :)

Ok, napisem ti, len si trosku popozeram tuto temu. Trosku som uz aj zacala, ale nemyslim si, ze sme na tom uplne rovnako, to asi nie. Inak aj ja mam 17 a som zo Ziliny, nahoda, ze ?