CO MAM ROBIť????

Príspevok v téme: CO MAM ROBIť????
tapka

mam pocit ze som stratila život.viete ze som ziva ale v skutku mrtva.pri predstave smrti sa necitim zle.....ja sa na nuniekedy az tesim.co mam robit aby sa mi vratil pravy zivot a laska.......a chcela by som sa aj trapit.....myslim tak ako sa ma normalny clovek trapit.viete ja som sa snazila byt pozitivna a tak som brala vsetko pozitivna.teraz akoby som nemala ziadne city len naucene zvyky..akoze som k ludom dobra.ale nie je to ono.neviem ci ma chapete.

tapka

ludia pomoc.viem ze si zato mozem sama,ale pomozte mi .ludia ja som asi fkat xora.ako mam najst toho psychologa ahlavne pravdu?

tapka

lenze ja nemam ist kam a skym.a to by pomohlo skor davnejsie.teraz sa uz edokazem strhnut ludmi.proste ak aj som pri ludoch tak akoby to nebolo uplne realne.dik ze si sa ozvala.

ahhoj

tapka ja ta chapem moja vienm o com hovoris su take hluche obdobia v zivote jednoducho ta uz vsetko nudi a chces zmenu no tak chod von jednoducho vselikde aj ked ta to nebavi a stretnes nejaku lasku ci niekoho zaujimaveho a hned sa bude preco trapit haha alebo naopak pre co tesis hmm?co ty na to?u mna to zatial funguje

tapka

ake mate skusenosti spsychologmi?mam pocit ze by som tam mala naozaj ist.poradte mi ako sa mam s nejakym skontaktovat please.

tapka

sjella nevies citat?nie nechyba mi nenavist ale pravost pocitov.moncici dik ze si napisala.ale ja mam pocit ze to musim riesit.lebo teraz som tie pocity nepotlacala a aj som si poplakala,mozno je divne ked poviem ze som zato vdacna.........pretoze som nieco citila,chapete?ticha ja som to robila presne preto.......aby som nemyslela nato co je v skole.ale lepsia je realita ako sa klamat....vies ja som ani nevidela ako sa vtieram....lebo som si myslela ze ludia sa chhcu so mnou kamosit.....proste ze je to tak normalne.....chapes.mala som zidealizovanu predstavu o ostatnych,asi aj o sebe,.nic som si nebrala osobne,bola som az chorobne tolerantna........tak ze akoby moja osoba zmyzla.chcela by som ist k psychologicke,ale neviem ako to urobit.

monci

neboj tyo aj ja mam take pocity pretoze len raz zijeme niekedy si poviem naco zijeme aby sme sa len trapili a je to divne zesa narodis a zomres po case a nevies kedy skus na to nemysliet ale ja na to niekedy mysl;im ked sa dostane ta tema.skus to neriesit a ani podrobnosti lebo pootm toto ti nepomoze.papa

akei

Navštív nejakého dobrého psychiatra. Netrpis len nejakými vnútornými predstavami?? Čo sa stalo, čo ty privodilo tento stav? Musela si niečo prežit, čo ta uplne zmenilo. Skus porozmyšlat, kto alebo čo to bolo...a potom napís...