Často obmielana - urinoterapia

roman08

karioll pozri si toto video.ta opica nema sestrocne vzelanie mediciny ako ty ale rozumu urcite viacej.a ver tomu,ze to nerobi pre zabavu.-odkaz odstránený-

roman08

inac rakovinu si liecil okrem ineho urinou aj herec adamovic manzel bozidary turzonovovej.karioll ty mi pripadas ako clovek bez vlastneho rozumu.su ludia ktory maju osobnu skusenost s touto liecbou a pozitivnu,ale ty co nemas ziadnu len si proste vycital,ze moc je odpad budes tvrdit,ze je neucinny.na teba sa hodi jeden text z jednej pesnicky"piste vsetci modrym perom ina farba nebude"takito ludia patria tam komu bol tento text urceny inak povedane istemu zriadeniu ktore u nas bolo pred rokom 89.

TICO

Uznávam urinoterapiu, jej vnútorné užívanie - pitie, klystíry, vnútrožilné podávanie ( to ale nepraktizujem ), vonkajšie užívanie ( potieranie tela, zábal na vlasy ), atď. Samozrejme, že som sa nestretol s pochopením v celej mojej konzervatívnej rodine. Ale mne je to fuk. Jedno je ale isté, pomáha mi to. Dokonca som zmúdrel ( urina totiž vplýva aj na intelekt a jasnosť mysle, nie len na fyzickú časť tela ).

karioll

ja som napisal svoj nazor,pitie mocu nie je zdrave,nevylieci rakovinu,keby ste poznali aspon zaklady fiziologie cloveka,pochopili by ste.viac k tomu nemam co dodat

roman08

karioll inac tu mas info o liecbe rakoviny nie su to ziadny sarlatani ale lekari len neliecia klasickou medicinou.a nie su to taraniny z noveho casu ale rokmi overena prax s uspechom na niekolko tisicoch pacientov:www.oasisofhope.com.

roman08

karioll ty si riadne taradlo takychto mam najradsej co si myslia,ze zjedli vsetku mudrost sveta.pozorne citaj co druhy pisu.kaciatko ma s rakovinou osobnu skusenost a liecba ktorou ju lieci sa vyvija zatial dobre takze ziadne info z noveho casu ako pises ale dennodenne prevadzana liecba v praxi a nie teoria natlacena na fakulte.

karioll

kaciatko7
ked niekto chodi 6 rokov na medicinu,ver tomu,ze ma informacie o fungovani tela,aj keby bol blby jak neviem co.a keby bol blby,velmi rychlo by prisiel o licenciu a skoncil by ako lekar.vo vseobecnosti ta lutujem,ze si taka,ako to napisat slusne,obmedzena,ze veris takym blbostiam.osobne mi to jedno ako v zivote dopadnes.ale robis zle.

severanka123

a hlavne doporučujem nenechať sa odradiť nevedomými odporcami, ktorí zrejme nevedia, čo píšu a odcudzujú niečo, čo nepoznajú.....

severanka123

urinoterapia je super, naozaj nič lacnejšie si ani neviem predstaviť.... Len si treba všetko najprv naštudovať, doporučujem knihu od Cingroša - Urinoterapie, tam píše aj o konkrétnych diagnózach... čo je najdôležitejšie je strava a celkovo váš psychický stav - treba vyradiť cigarety, alkohol, chemické potraviny a mäso... a potom je to naozaj elixír.... Prvotne sa môžu vyskytnúť nežiadúce účinky, napr. pri akné sa stav prechodne zhorší, ale to len prejav detoxikácie, čiže pokožkou sa vylučujú toxíny, treba vydržať..... pokožka je po pravidelnom natieraní moču jemná a super......