schudnut na dovolenku

rencaa

spravna poznamka: s aloe mozes schudnut 000000000 - 9 kg ;)
netyraj sa. zamen biele pecivo za cierne, vyluc sladkosti, urcite nevynechaj ranajky, vynechaj pojedanie po 18. skus vynechat aj prilohy k masu a nahrad salatom. a prihod pohyb :) co nestihnes do dovolenky, zvladnes tam :)

aloe

grega,predovšetkým, keď spravíš očistu organizmu,tzv. detoxikáciu,schudneš.Viem Ti poradiť program, ktorým môžeš toto urobiť za 9 dní, ale aj taký, ktorý je pomalší, za 30 dní.Pritom všetky vitamány, výživu budeš mať zabezpečenú,tiež minerály a stopové prvky, enzýmy, nebudú chýbať, čo je veľmi dôležité, lebo potom ak to nemáš, telo si to samo začne po diétach pýtať a tie kilá človek naberie spať,tzv. JOJO EFEKT. Tu to nehrozí,a sú to prírodné a včelie produkty.Môžeš schudnúť od 0-9 kg, možno viac či menej, u každého je to individuálne.duratnakatka@zoznam.sk

moncika

no za mesiac by si mohla schudnut take 3-4kg viac nie.lebo to je zbytocne tyranie tela a telo si vsetko pamata.tak aby ti nakoniec nebolo zle a bolo by po dovolenke.ziadna dieta nieje nutna akurat si treba davat pozor co clovek zje.vynechaj biele pecivo,sladke,muku,mastne maso.jedz vela zeleniny,ovocia,ovsene vlocky na travenie,ryzu natura.a mozes brat aj lecithin na cistenie tela od tukov a ananas je tiez dobry.no a pohyb-bez toho to nejde a vela vody

ivu3a

nme sa podarilo za mesiac schudnut minuly rok pred letom 4 kg, ale nehladovala som, energeticky prijem som si drzala pod 6000 kJ a sportovala.. ked schudnes viac ako 4 kg za mesiac, nerobi to dobre organizmu...mne lekarka povedala po tych 4 kg, ze by som mala chudnut pomalsie