Pozor na ALOE !

RNG

Kingdom: Plantae

Division: Magnoliophyta

Class: Liliopsida

Order: Asparagales

Family: Asphodelaceae

Genus: Aloe
L.
Vsetky aloe su laliovite, v klasifikacii. AS je ich vyse sto druhov. Maju rozne spolocne vlastnosti aj napr z inou rodinou, ako je agave, ktore sa niekedy nazyva neodborne aloe amreicana, a je to dost rozdielna rastlina.
Ale ani to nie je kaktus.

usmev

panika:dobrá otázka, čakala som, že sa ma na to niekto opýta.Preto za usmevom píšem aj aloe.Prečo sa to stalo?Niekto mi na fóre vytkol, že nie som zaregistrovaná,tak som sa snažila zaregistrovať.Bola som už vedená ako prispievateľ,takže mi nezobralo ako prezývku aloe.Preto som si dala usmev.Stačí to?

usmev

nebudeme sa tu dohadovať,certifikáty nepustia, stabilizátory a spracovanie tiež nie, 3 roky vzdelania a pozitívnych skúseností z praxe tiež nie.Už som napísala,že pokiaľ vám to stačí, čo máte, o.k.,je to v poriadku.Pri chronických dlhoročných ťažkostiach,onkologických ochoreniach samotný gel nestačí a to čo je potrebné organizmu dodať,musíme aj inými doplnkami výživy.

aloe ale vera

a este takto povirm, ze ten kto chce skutocne vyuzivat len na ranky alebo na plet staci mu jedna dve rastliny, nakolko neustale vyhana nove listy, a ja zrezujem postupne, raz centimeter raz dva.... kolko potrebujem,usmev----- celam vela zdaru v oobchode, ale ja som skutocne len za cisto naturalne veci ked si mzem vybrat gel alebo vase vyrobky tak ...urcite cerstvy gel, nevravim ze vase vyrobky su zle ale pride mi smiesne kupovat si za take peniaze nieco co mi doma rastie ako z vody

usmev

RNG ešte doplnil, čo som ja nenapísala.Stotožňujem sa s tým.U nás pestované sú kaktusy, naše aloe vera BarbadensissMiller je ľaliovitá kvitnúca rastlinka/ja som si tiež myslela,že je to kaktus/a v Arizone, Texase, v Dominikánskej republike má plantáže.

aloe ale vera

plantaze??????????????? a uz si videla desat devatrocnych rastlin aloe???????? vies kolko je gelu z jedneho listu ?????????????????????????????????????????????????? ???????

usmev

aloe ale vera:verím,čo píšete o aloe,aj naša stará mama kedysi pestovala doma a natierala nám rany, odreniny a popáleniny.Na čo všetko píšete,že to používate,aj do kúpeľa, to by bola treba celá plantáž.Okrem toho tieto produkty,ako som tu už písala,neobsahujú len aloe vera, ale sú tam aj iné bylinky, kúsky ovocia, zelenina,sú tam včelie produkty,všetko vo vyváženom stave/certifikáty kvality,spracovania a pestovania,pečať kóšer.../ výrobkov je okolo 100,takže účinnosť a využitie je omnoho vačšie.Samozrejme, keď si vystačíte s tým, čo vypestujete, nemusíte si kupovať,to je o.k.Každý nemá tú možnosť.