Pozor na ALOE !

rencaaa

mohla by zacat tym, ze si zalozi vlastne forum. ;)
mne to pripada tiez nefer, takmer do kazdej temy aloe, jedine aloe. ak oten co natiska kazdemu akupunkturu.

panika

Katka, kedze si tu uz bola na pretrase, je zbytocne sa opakovat..ak to myslis tak dobre a nezistne, staci ak nebudes zverejnovat svoju adresu a bude to posobit doverihodnejsie...

simeon

aloe, preco si pisala do fora, ze si chces platit reklamu? ved to si platia iba firmy, ktore zarabaju. ty pises, ze to robis z lasky k ludom, cize to nie je pre teba zarabanie. ty teda nic nepredavas, iba radis zadarmo. tak nepotrebujes reklamu. postav sa niekde na roh a tam z lasky k ludom a zadarmo rozdavaj svoje rady. len nezabudni na to, ze na svete je aj vela inych pripravkov, nielen aloe vera. aby si zase nepodcenovala skusenosti inych. to by tiez nebolo celkom v poriadku. to, ze vyzdvihujes iba pripravky aloe vera ale znamena, ze si ich dilerka. a to je uz o inom.

ivkopivko

a co by sme ti akoze mali zavidiet? ved ked si taka nezistna, tak na tom nezarabas, nie? sak tak to tu pises. takze ti nemame co zavidiet. ale ak na tom zarabas, tak si asi myslis, ze ti zavidime tie prachy co z toho mas. no vidis, jak si sa zamotala. clovek sa chce urobit pekny a potom sa zakto prezradi. blbe, nie?

krasotinka

pomoc sa nikomu nenuka nasilu, to by si mala vediet. to je prva podmienka, nikto nema nikomu ovplyvnovat zivot ani mu akokolvek vnucovat nic zo svojich skusenosti. moze pomoct vtedy, ked ho o to niekto poziada. nezamienaj si pojmy. naozaj si pisala na vsetky mozne temy a stale si tam davala svoj mail. nikto z nas nie je male dieta a lutostive tony si nechaj na doma. ak tomu tam niekto uveri. nikto z nas ti nezavidi, niet co. pomahat sa da vselijako, ale toto, co robis ty, s takou nezistnou pomocou ma pramalo spolocne. si proste dilerka aloe vera, aspon bud taka cestna a priznaj to.

aloe

Ja som niekoľkokrát písala do fóra, že si budem platiť reklamu,ale akosi sa mi to nepodarilo, nikto mi neodpísal z kompetentných.Nie som počítačový expert, možno to neviem.Možno je niektorým z vás ťažké pochopiť, že chcem pomôcť ľuďom a že mi nejde o zisk.Ľudia sú aj dobrí, aj zlí, a hlavne závistliví.Viem to pochopiť,pretože s takýmito sa stretávame každý deň,aj ja sa stretávam tak ako vy, čo ma tu osočujete, s takými, čo ťahajú z ľudí peniaze, aj ja som sa už nie raz dala nachytať.Aj vy určite máte na to dôvod.Bohužiaľ.Ja som ozaj tieto produkty vyskúšala na svojom vážnom zdravotnom stave,potom v rodine,a práve toto ma doviedlo k tomu, že chcem, aby ľudia vedeli o týchto produktoch,že tam, kde nepomôže lekárska veda,vieme pomôcť týmito výrobkami, máme za sebou kopec lekárov, odborníkov.Toto robím len vo svojom voľnom čase,mám svoje zamestnanie a nie som odkázaná na zárobok od chorých ľudí.Bolí ma to, keď takto o mne hovoria a Ďakujem tým, ktorí si môj príspevok prečítali a tým, ktorí mi umožnili toto napísať. V´Daka.Je to všetko o ľuďoch.Veľa zdravia a radostných chvíľ v živote želám všetkým.Katka alias aloe

simeon

fakt je skoro na vsetkych temach. mozno si z toho svojho aloe usulala nejaky raketovy cipok a teraz ju to zenie vpred.

zaria

tu aspon na tomto priklade vidime, coho su dileri schopni. ide im len o peniaze, vytahuju ich z nas ako s vreca a je im jedno, ci nam svojimi produktami ublizia alebo nie. suhlasim s tym, ze je to nevkusne. namaju hanbu a ani stipku hrdosti.