Aj VAM sa niekedy zacnie po EX-MANŽELOVI,EX-MANŽELKE???

ironia

ty Saxi3333333 ty si riadna svina, rozbijas manzelstvo.
To tie kecy, ze mal uz problemy v manzelstve pred tebou, ti ma kto verit. Vsetci tu padneme na rit, aka si uzasna.... FUJ

saxi33

este by som pridala tiez neviem nemozem sudit tvojho ex neviem ci sa mu cnie ci nie ale moj terajsi partner mal manzelstvo ake mal a povedal ze jeho ex mu bola aj dobra kamaratka ked mali vztah ale postupom casu ju proste prestal aj zdravit vsade kde ho ona stretla sa mu prihovorila ja neviem ci ho to otravovalo alebo co ale postupom casu zacal na nu nachadzat skarede slova a proste ze ako by ho prenasledovala proste ona sa mu az zhnusila postupom casu ani ju nezdavi ani sa jej neprihovori povedal ze je to tak lepsie lebo pri rozvode jej povedal ze kamarati ostat mozu ale ze on si mysli ze ona si to zle vysvetlila lebo ona proste chcela kazdu chvilku byt s nim a to je tym ze on ju opustil a ona ho mala rada lenze jemu to asi prekazalo ked ona ho vyhladavala lebo bol somnou ja som mu povedala nech si to on vyriesi ja som mu len povedala ze ona to asi neberie ako mamaradstvo ale proste v tom stale vidi nadej ze sa k nej vrati a on si to potom asi uvedomil a proste s nou prestal komunikovat ja som sa do toho nestarala kazdy si to musi vybavit sam takze ja to beriem z pohladu co som videla co sa odohralo medzi mojim partnerom a jeho ex

[zruseny12]

melancholia,zalezi ako ste zili...ako tu uz bolo pisane,ja napr.som si nemohla zvyknut bez ex...lebo on si zacal prvy a ja som ho milovala a/ klamal ma rok...podvadzal z inou/mali sme inak pekny zivot...ja som sa s nim rozviedla,lebo...tam ina moznost nebola ,dala som mu druhu sancu,snazila som sa mu odpustit neveru a on to zneuzil...preto som podala o rozvod,ale milovala som ho...a teraz ti odpoviem na, co sa pytas,bolo mi velmi smutno za nim,ale mala som syna tak som sa upla na neho,ale ked prisiel vecer,tak som spominala na ex...tak som sa odstahovala do svojho kraja...a ked som sa po case stretla z nasim spolocnym znamim a jeho kamaratom od dectva/ktory ho uz dobre pozna.../tak mi povedal,ze ked som sa odstahovala prec,tak ex bol taky zvlastny a bolo vydno,ze ho nieco trapi a ,ze mu nieco chyba....ze urcite mu chybam ja...ale rokmi zasa som prisla na to,ze je velmi necestny clovek,lebo kyda na mna stale spinu a aj jeho mama...a uz nehovorim pri rozvode,co sa stalo...ani nie osobne,ale co mi popisali do rozv.listu/mama jeho pracovala na OV KSC paznala plno ludi tak toho zneuzila,ale toto ja som sa az rokmi dozvedela,ked moj rozv.list citalo viac ludi...tak som zistila,ze aj ex je vypoc.sv...lebo nikdy mi zo synom nepomohlo len mu dalvyzivne a padla. A teraz tesne pred 18-nastkou odrazu mi chce pomahat...tak som pochopila,ze ten clovek je necestny a pre mna prestal existovat...ale,rada som spominala na chvile stravene spolu,lebo sme zazili pekne chvile spolu.../a dokonca mi hovorili,ze aj jeho babka na mna casto spomina a pritom,ked si nasiel inu tak ja som bola ta najhorsia atd.a odrazu aky zvrat,ale to beriem len z rezervou,lebo mi to povedali znami,ze na mna jeho babka spomina len v dobrom.../takze asi tak...asi kazdy vztah ma iny priebeh a vsetko po nom...aj ty netrap sa tym ci si spomenie,ci nie...zij si svoj zivot...a kasli na neho...prajem vela stastia...

masa

ja som odisla pred 20timi rokmi od muza,ktory bol odo mna starsi o vela rokov k muzovi podstatne mladsiemu odo mna. teda sa mi za tie roky ani raz nezacnelo za byvalym, aj ked zly nebol, ale jednoducho tento sucasny je zmyslom mojho zivota. Ci aj ja som zmyslom jeho, to neriesim.

sia.

ono v zivote to tak chodi, ze chlap najde svoje stastie az v dalsom vztahu, poznam takych, vascinou to byva mladsia partnerka, ako predchadzajuca, chlap by svojej mladej zene aj modre z neba zniesol, ta to aj riadne vyuziva, chlap je stastny a pod papucou a na byvalu si ani len nespomenie, casto ani na deti...

sia.

melancholia - urcite sa mu za tebou necnie, tak to proste chodi, jedine, ze by si sa bola rozisla ty s nim.Takze nedufaj, ak ti to od rozchodu nijakym sposobom nedal na vedomie, tak je spokojny, ze je od teba. je to kruta pravda, netreba si robit falosne iluzie.

sia.

sisi ma pravdu, ja som sa mojim pricinenim rozisla s mojim ex a NIKDY sa mi za nim ani stipku nezacnelo. Cnie sa vzdy tej druhej strane