Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

dievocka

áno áno, vitamín C je dôležitý pre imunitu, preto, keď telo bude mať mizivé percento vitamínu C, tak tá imunita zrejme v najlepšom stave nebude ani len zďaleka :/

chuanka

Veru áno, podstatné je aby dieťa malo dostatok vitamínu C, pretože ten vplýva na mnoho vecí, ako je napríklad správne fungovanie nervového systému, psychiky, imunitného systému a taktiež, čo si myslím, že je veľmi dôležité, že vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy :)

lichotinka

takze radsej nech ma viac vitaminov ako menej, ano? dobre, toto som potrebovala vediet, aj ked skusim sa o tom este s doktorkou pre istotu porozpravat, ze co mi povie, som velmi zvedava :)

anickadusicka

v dnešnej dobe je veľkým problémom oslabená imunita už aj u detí, preto je dobré ju aj keď len preventívne chrániť. Pretože to ako sa o ňu budeme starať, keď je dieťatko malé, tak sa to odrazí potom aj v budúcnosti na zdraví, keď už bude väčšie, nám sa v tomto Cebion osvedčil :)

jarica21

Je to myslím, že tým, že tie staršie generácie do nás nejako vštepujú, že nič netreba dávať. Že bábätko má všetko. Avšak doba ide dopredu. Mnohé problémy sa dnes netýkajú, len dospelých, ale už aj malých detí a v ich veku je veľmi ťažké bojovať s rôznymi zdravotnými ťažkosťami, tak myslím, že je vhodnejšie posilňovať imunitu ako potom riešiť zdravotné problémy ;)

dievocka

veru sranda to nie je, škoda, že nám mnohým dlho tieto veci nedochádzali, nerozumiem ako niekedy som si vôbec mohla myslieť, že dieťa nepotrebuje žiadne vitamíny, že mu stačí mliečko, že tam má všetko to čo mu je treba :/

lulina_majerova

je to tak ako si napísala, je dobré, že ťa o tom ešte aj lekárka informovala, nie je to sranda, najmä keď sa jedná o malé dieťa, ktoré potrebuje tie vitamíny aby sa udržalo zdravučké, pretože mnohokrát aj len nejaký soplík dokáže v nízkom veku potrápiť a myslím, že ani jedna mamička nechceme aby sa dieťatko muselo nejako trápiť so zdravotnými problémami už od mala :)

erittrea

Lichotinka informovala som sa o tom priamo u lekárky...tá mi povedala, že by to bolo vhodné...pretože to dieťatko aj tak do toho telíčka nedostane toľko vitamínu C aby sa mu posilnila imunita...predsa len ešte tá strava aj keď už nepije iba mliečko, tak ešte stále nie je taká pestrá... ;)

dievocka

lichotinka je to vhodné aspoň z môjho pohľadu, pretože to dieťaťko potrebuje vitamínu C isté množstvo a aj keď už sa prikrmuje, tak nezje ho toľko v tej strave, aby pokrylo jeho potreby, ktoré to telíčko malé má, preto by som osobne ešte zostala pri jeho užívaní aj potom ;)