AKO SPOZNATE ZE SA ZENATY MUZ ZALUBIL DO INEJ???

saxana333333

no kapitanka takze v prvom rade deti jeho ex manzelka mala ale s prvym manzelom takze jeho problem to nebol to su nie jeho deti ale jej deti a o tie nech sa stara jej prvy manzel takze on si nevybral nieco co je bez problemov zato ze nemam ja deti nevidis do toho tak nemozes sudit tak to je a poviem ti ja mam viac problemov ale troska inych ako mala jeho manzelka ta nemala ziadne problemi s nicim a to ze si mna vybral neznamena ze nemusi riesit problemi samozrejme riesime ale ine troska vaznejsie ako bolo jeho manzelstvo a pritom sa mame radi a partner ma podporuje a nezutekal zatial takze ono ako aj on povedal proste s jeho ex manzelkou vybral si ju preto lebo mal dlhodoby vztah pred tym a proste sa rozisli potom si rychlo zobral tuto dotycnu a aj to olutoval ze to mozno malo byt len na chvilu ale nie na vazno lebo zenba nebola z dovodu lasky ale z dovodu ze jej deti s prveho manzelstva aby to mali lahsie koli vybavovaniu papierovackam takze clovek ak do toho nevidi tazko moze sudit

otazka

ano, tiez si mysim, ze chyba je vo vychove.zeny-matky ako keby viac rozmaznavali synov. Oidopov konflikt(Freud) - zavislost na matke a matke to zrejme imponuje a potom tu je vysledok. Matky, kupujte dceram ako hracky auto, zbrane, skladacky... nech tiez pocituju moc anie varechy, barbinky, kuchynky...a neposielaj te ich nevedome ako putky do kuchyne za sluzky!!!!!

vecernica

To mas pravdu.Cesky politici Parobek mma maldu..atd.Su to vzory.Mas to aj v reklame mlada zena uspesna vsetko stiha byt krasna a aj na varene a este dobre zarobi.USPESNA.KEd sa ale pozries blizsie ,tak su nestastne ,s kratokodbymi vztahmi ,bez deti ,priatelov maju len bussinesse.. Vsetci sa rozvadzaju a beru si mlade naivne.Hlavne im vadi na tych starsich manzelkach ze stale nieco chcu a maju na nich kriticky nazor!Moj pritel velmi bohaty vlastni skoro polku jedneho mesta, sa tiez rozviedol koli pipke,,ale pipka ho pekne vymackala..a teraz je sam , nestastny a hlada si znamost a denne sa oziera nad zbabranym zivotom.PIPKY Tiez zostarnu, tak by som sa moc nevzrusovala,..Podla mna chyba je asi v matkach,,ze si tak rozmazlali synov a nevsepili im zodpovednost.

otazka

ja som v stadiu, ked som erstvo odhalila manzelovu neveru, ale seba neriesim. hodila som tuto temu preto aby som nastavila zrkadlo vsetkym naivnym, dobrym zenam a taktiez aby sa to dotklo aj tych co nam ich zobrali. je toho tu naslovaensku uz strasne vela to nie je mozne, kazde druhe mnazelstvo sa rozvadza, tak mal by sa kazdy nad tym zamysliet a vymysliet nejaku prevenciu, dat rady a pod., lebo si predstavte za par rokou takto na tom mozu byt vase deti a mozno nebudu take silne a tak bez zrutenia sa to zvladat ako my. Prosm robme nieco s tym zlom. V skole nas ucili, ze stat by si mal nieco take vsimnut a mal by urobit nejake opatrenia. tak napr. mozno by nebolo odveci, skratit prac.cas zenam aby mali viacej casu na domacnost, aby nebol dennodenny stres a pod. napady...Lenze Ryba smrdi od hlavy. Vsimnite si ze ti najuspesnejsi muzi sa rozvadzaju, beru si mlade pipenky, su vzorom moznych pre nasim manzelov! Moralka pokrivkava a je malo vzorov. Ja neviem, no skuste nieco Vy....

otazka

...tak zacnime s tym nieco robit uz aj my. kazdy nech zacne od seba, pracujme na sebe aby sme boli lepsimi, upozornime na nepravost, na zlo....na neveru, majme sa radi ale bez vedlajsich umyslov, ved tou vedie k sodome gomere ludia! preco tak tuzime po nevere!!!!!!!!!!!! ved pracujme na spolocnom vztahu, spolocnom stasti, pamatajme, rozpomenme sa ako sme sa mali niekedy radi!!!!!!! urobne nieco s tym lym svetom, s tym pokusenim,, sakraaaaaaaaa! prepacte tie vybuchy, to len ta bolest zo mna krici, ale myslim to uprimne. Ludia spamatajme sa, lebo zivot nebude mat bez pravej lasky zmysel!

vecernica

Podla mna na margo disikusie co tu pisala saxana netreba ju odsudzovat.Skor jeho nezreleho muza. Nevazim si muza ktory vyuzije to ze okolo beha nejaka krasavica a problemy v manzelstve si riesi neverov alebo odchodom z neho.Podla mna ak su skutocne a nevydzratelne problemy v manzelstve ,ludia sa rozvedu a }predpokladajme ze sa milovali,ked sa brali} tak nejaky cas musia byt SAMI BEZ VZTAHU aby nacerpali silu na novy vztah >Skakanie hned do druheho vstahu sa mi javi ako totalna nezrelost.vymenim to stare teda , to kde su problemy a zacnem nove.Ako stary obal od pelchovky....Ak sa nedaju riesit tie problemy a vztah obom len ublizuje tak NECH SA ROZVEDU ,ALE NIE KOLI JEHO ZAMILOVANOSTI DO DRUHEJ ,len myslim ze ten muz by mal chvylu byt sam a uvazovat co chce a ako dalej a rozviest sa nie pre to ze stretol niekoho noveho ,ale pre to ZE UZ KONCI MANZELSTVO. Rozviest sa koli prvej sukni, ktora mu dala,,,,hovori za vela o tychto typoch.Muzi inak v tom drohom vztahu nikdy nepriznaju ze je horsi ako ten prvy,,uz ani pred sebou ,,nedovli to ich JESITNOST a ESTE BY NEBODAJ SA ZLE ROZHODLI,,to nikdy nepriznaju ani pred sebou.

Povodna otazka o tom podvadzani ,JA BY SOM SA OTVORENE SPYTALA ci ma inu ,ak ma s tak ci tak sa to prevali jedneho dna a necakala by som na rozne znaky ci podvadza.Budes sa vediet zariadit, cim skor to budes vediet.On uz kto vie nad cim moze uvazovat.ALe ak nepodvadza, tak sa odsuzdujete, to tiez znamena nejaku krizu...

miluskaa

poznam par muzov, ktori su spokojni v manzelstve a na chat chodia.. Dokonca jeden znamy sa uz par razy stretol s nejakou babou. Ako to tak vidim, nevera je na obzoreprerastie cez hlavu, zrazu si zacne chlap predstavovat, ako by to bolo lepsie, zacne hladat vselijake chyby v manzelstve, ktore by ho ani nenapadli hladat predtym. jeho zena v porovnani s tou super chatujucou sa bude coraz viac stavat jeho brzdou, zrazu zacne byt skareda, hlupa......
Zda sa vam to nerealne ????

miaa

Pokial vztah vyhovuje obom,tak by sa mali obaja snažit rovnako prispievat-citovo..atd.Ale ak vztah prestane jednému z nich vyhovovat a na druhej osobe mu prestane záležat,je to jeho volba,či sú už závazky alebo nie,musí sa rozhodovat on,nič sa nedá umelo,nasilu udržiavat.A kto by aj o to stál.Musia chciet obaja partneri rovnako,vtedy je to harmonický pár.

Deee

otazka mas pravdu s tym pokusenim, no niekedy sa stane, ze ludia su zvedavi na nieco nove a ine a pokusenie priam vyhladavaju, muzi napr. zacnu pre zabavu chatovat a spoznaju niekoho, kto ich pritahuje...neprestanu a neovladnu pokusenie a nevera ma otvorenu cestu...zavisi na kazdom z nas, aby sme si uvedomili co skutocne chceme. Ja som vo vztahu spokojna, ale zaroven sa pokusenia nevyhladavam...