pleť..len jedna otáázKa..prosíím!!! :-)

Príspevok v téme: pleť..len jedna otáázKa..prosíím!!! :-)
martinko17rokov

Dobrý den..mám mastnejšiu pleť a problémi už len s podkožným akné občas na čele inak pekná pleť.....chcem sa opýtať len jednu vec...bol som pri kožnej lekárke...povedal som jej že sa robia podkožne akné na čele a lícach...predpísala mi vodičku INDERM,mydlo Dove sulfotion a Púder.....Povedala mi že ráno ked vstanem umyť pleť mydlom a dať na vyrážky tu vodičku...a večer umyť mydlom a na noc dať púder na celú pleť....už je tomu skoro mesiac...a pleť mám oveľa krajšiu.........................len trápi ma teraz toto:ráno si už pleť umývam len ladovou vodou....lebo potom mydle sa mi robili nové podkožné vyrážky na čele........a ked si dám na noc puder tak sa mi robia také malé len...tak poradte ako si to mám aplikovať ted puder a tak???...lebo predtým ked som si umýval plet rano aj vecer tým mydlom..tak sa mi robili na čele podkožné velke ...a cez noc nič lebo som mal ten puder..tak som skusil len ladovou vodou rano a cez den nič tak teraz si už len rano ladovodou vodou a večer mydlom apuder nanoc dám....len načele sa mi v noci spravia také maličkeeee...poradtee...či si nemám radšej len tým mydlom a pudrom všeTko okrem čela alebo celu pleť len ladovdou vodou poradtee proSím....a ešte po 2 týždnoch mi kožna zase predpisala anTiiobtika...len tie dako nezaberaju nevidím žiadne výsledkyy......prosím píííšteee :-)