Ako mu to spraviť rukou?-sex

karotka

Hej, aj mna by zaujimalo plus este ako dlho trva kym sa spravite....pretoze kym..."makam" nevelmi vnimam cas a niekedy sa mi zda ze to robim uz prilis dlho....tym padom zacnem mat pochybnosti ci je to dobre
ja viem ze je to individualne....ale tak orientacne=)
(u mna je to kedy ako, ale vzhladom na to ze nie som chlap......=D....)

zelezna past

No cicusky ked nam ho honcujete jag najvacsie profesionalky tak vedzte ze to boli jag prase, ako predkozka je svina a hned sa vyderie a to boli potom najviac, no a kedy sme?? Dam ti recept: Ked tak divne spevnie ako ze na honeneho idu tlaky z vajec tak si ho priloz k tvaricke a pockaj na proteinovy koktail nielen skvely na pokozku ale aj ako digestiv po tazkej vecery.

moje

Akoze neviete,kedy uz je? Ved ked sa vystrieka, tak az potom je. A hlavne mu to nerob zo zaciatku silne, ale len pomalicky a silnejsie az ked ti naznaci, pretoze by to mohlo aj boliet.

sofinka129

Ja som mala tiez tento problem az kym som sa raz nezatala a nepovedala si ze teraz sa "toho" uz musim dotknut. A bola som velmi prekvapena ako lahko to islo. Ale tiez neviem kedy s tym mam prestat, kedy je uz urobeny alebo tak. Vzdy mi strpne ruka :D