Kozmetika ziaja?

zajko 214

Kočky nemáte niektoré skúsenosti s týmto peelingom .-odkaz odstránený- chcela som si ho kúpiť ale neviem či je dobrý

alfabeta

Ak máš bezproblemovú pleť, tak ju môžeš používať. ale ak máš pleť citlivú, akné, cievky, príliš mastnú...tak radšej niečo iné. Je to príliš lacná kozmetika nato, aby obsahovala všetky účinné látky, ktoré musíme do pleti dostať.
Na vrásky, cievky určite nepomáha.
To radšej používaj Niveu alebo AA kozmetiku - tá je tiež poľská, ale kvalitou sa jej ziaja nevyrovná ani zďaleka.

strangeemily

ja mam vyskusanie zatial len sprchac-kozie mlieko a nocny krem-kozie mlieko,ten sprchac je neuveritelny:)zamilovala som si ho hned a nocny krem je tiez velmi fajn,prijemne vonia plet mam po nom velmi hladucku a pekne aj hydratuje takze za mna je to plus:)ine vyrobky som nevyskusala ale pocula som ze ta micelarna voda neni dobra ze je moc parfemovana...
Tuto kozmetiku som videla zatial len v Kauflande.

zelenkralka

Ahojte,
Mám veľmi citlivú pleť s rozšírenými žilkami. Pokožku som mávala suchú hlavne na lícach. Odkedy ale používam krémy s kozím mliekom (aj denný aj nočný), tak moja pokožka na lícach je neuveriteľne vyživená, hydratovaná, hebká a s krásnym leskom, ktorý som doteraz nemala. Zamilovala som si hlavne nočný krém, ktorý má úžasnú konzistenciu a ihneď vsakuje.
Takže za seba môžem len odporučiť :)

masasko

ja som si teraz kupila odličovač a uhorkovy krem na mastnu, zmiešanu alebo normalnu pokožku a je velmi dobry, kožu mam hydratovanu a jemnu ale pritom ju nezanechava mastnu. tento kremik len odporučam a ešte aj prijemne vonia :)
raz som mala aj olivovy sprchovy gel a tiez v celku dobry, pekna vôna a jemny k pokožke. ja zatial len dobre skusenosti

jajkafr

Ahojte
no ja mám podobnú skúsenosť ako Milada ale to je asi preto, že moja pokožka neznesie všetko... keďže mi došiel krém a sesternica mi odporúčila túto kozmetiku presnejšie krém z kozieho mlieka pretože je na suchú a citlivú pokožku tak som si kúpila výhodné balenie denný a nočný krém + odličovač :) po asi 2 týždňoch som mala taký ekzém na tvári, že som sa z neho dostávala mesiac :( ale odličovač bol dobrý :) Určite neodporúčam na extrémne citlivú pokožku so sklonom k alergii, ale na bežnú suchú pokožku u ľudí, ktorí nemajú alergie je vraj super :)

Milada77

Ahojte,
Mam suchu plet a neznesiem na pokozke vsetko. Mala som od nich olivovy sprchovy sampon a sampon s kozim mliekom. Olivovy som dopouzivala do konca ale po par pouzitiach kozieho som zacala mat strasne suchu, lupavu a svrbivu kozu. Kamaratka ktora fici na cistej prirodnej kozmetike mi poradila aby som si skontrolovala vsetky zlozky kozmetiky na tejto stranke:

www.cosmetic-check.com

...a bola som zhrozena... Sprchovy gel putoval do kosa, ako aj jedno telove mlieko od Oriflame... Odvtedy kontrolujem na tej stranke vsetko co pouzijem a uz rok nemam ziadne problemy.
To je moja rada...

letnička

kamoška používa od nich očný krém a celkom je spokojná...inak poliaci majú veľmi dobrú kozmetiku, lebo sa snažia držať krok so svetom. minule som čítala že laboratóriá su na úrovni takého L oreal. mna teraz zaujala značka Eveline majú rozne patentované látky, krémy s koloidným zlatom, kaviárom a orchideou a mnoho iných