Poradi mi tu konecne uz niekto?!?

bobrik22

Mozno je problem v tvojom stravovani...papas dost takych tych veci ako zelenina,ovocie,mliecne vyrobky..? Mna osobne uz v poslednom case prestali bavit dlhe nechty. Nosim kratke a ziaden problem:D

kiaraaa

ale teraz sú aj tak moderné krátke nechty :))) hehe...asi ťa to veľmi neuspokojí čo?! :) No ani ja ich nemám zas nejak extra dlhé...ale už sa mi neštiepia tak. Keď si ich nalakujem poriadne aj tam kde sa mi predtým štiepili..hlavne na tých okrajoch tak sa neštiepia a sú pekné...chod na manikúru a uvidíš že si spravia pekné nechty. :) Odstránia ti kožičku okolo a spravia ti aj tie tvoje krátke nechtíky tak aby sa ti páčili :)

kiaraaa

možno si ich zle pilníkuješ. alebo to môže značiť nejaké vážnejšie ochorenie. keď to nepomôže tak si skús dať umelé, gelové..alebo akrylové nechty. Ak ti to zato stojí...

BeDelicious

takze skusala som uz zinok,horcik,magnesium a vsetky vitaminy,ktore mi odporucili v lekarni,brala som to tak tri-styri mesiace,striham si ich,pilnikujem,ale nic...uz mi to vazne lezie na nervy,aj ja chcem mat pekne dlhe nechtiky:(

kiaraaa

Mne sa tiež štiepili strašne nechty...začala som brať pravidelne zinok a kúpila som si z avonu lak proti štiepeniu nechtov...ale musím si ho natierať pravidelne..niekedy každý večer..niekedy každý druhý.