Dá sa vobec zbavit akne?

Marika17

s tým súhlasím. Očista z vnútra a doplním pravidelná starostlivosť o pleť prípravkami, ktoré nedráždia, účinne čistia pleť od nadbytočného mazu a regulujú jeho vylučovanie a samozrejme aj mastná pleť môže byť dehydrovaná, takže aj hydratujú pleť z vnútra. skúste použiť prípravky, ktoré neobsahujú chémické dráždivé látky a splňajú tieto kritéria. Môj syn sa tak zbavuje akné pomocou prípravkov Natura House Anti akne s cejlonskou škoricou a fakt sú perfektné!

zu7

no mne napriklad zmizlo akne, ked som prestala brat ANTIBIOTIKA, ktore mi predpisala prave na akne kozna.... Tento rok som tych atb pobrala viac nez je unosne (bola som casto chora). Ale prestala som ich brat (lebo denne uzivanie tetracyklínov po dobu 40 dní nie je uplne koser), upravila som stravu - kazdy den mam na obed plny tanier zeleniny a snazim sa dodrziavat pitny rezim :-) a cuduj sa svete, zapalove akne zmizlo, teraz uz musim doliecit len poskodenu pokozku :-( ATB som "vysadila" asi pred tyzdnom no a na druhy den sa mi uz nevyhodila ani jedna a povodne zapalove zmizli. Takze aj takyto moze byt problem - telo je zanesene chemiou a vytvara sa akne...FAKT TREBA OCISTU ZVNUTRA (nie je to blud).

rado175

Da sa zbavit ale treba si uvedomit ze to je problem stravy a nie koze. Telo nevie co s necistotou tak ju dava na povrch cez kozu.

L.ucinka

annicka, akné môže spôsobovať aj kozmetika, ktorú používaš, napr. šampón, ktorý obsahuje Sodium Laureth Sulfate. Je to takmer v každom šampóne, až na bio šapmóny, napr. -odkaz odstránený-
Tak možno zmena šampónu pomôže. :)

mnamka257

ja s tym tiez bojujem uz strasne dlho, ale to som si uvedomila , ze s tym treba robit nieco zvnutra, a zacala som sa snazit aj co sa tyka stravy a tak.nevysadila som samozrejme vsetky pochutky, proste ked si uvedomim ze to nie je dobre, tak z toho nezjem tolko ako by som zjedla normalne, zacala som pit viac vody, chodim ku kozmeticke kazdy druhy tyzden a zmenila som koznu ktora je fakt super.a kupila som si v lekarni zinok a ine vitaminove doplnky na akne.du fam ze ho uz premozem.

marika17

Petraaa,určite prvým krokom by mala byť dôkladná večerná očista pleti.Najlepšie použiť prípravky bez alkoholu, ktoré nedráždia a nevysušujú a potom pleť ošetriť pleť krémom popr. ak sú veľmi zapálené ložiská tak lokálne si dať masku proti akné.Môj syn mal tento problém a vieš že u chlapcov je to ešte problematickejšie a pomohla mu prírodná kozmetika Natura House anti akne s cejlónskou škoricou. Kúpila som mu celú radu, pravidelne som mu ošetrovala pleť a problém bol zažehnaný. chce to len vydržať a nezabúdať na čistenie. ak chceš vedieť viac je to na -odkaz odstránený-

petraaaa

poradte mi co mam robit s viraskami pouzivam rôzne prostriedky na akne ale nic mi nepomaha prosim poradte mi ako sa ich zbavim ...budem vam velmi vdacna.

anbusa

nedavno mi znama vravela, že jej dcere a aj jej kamaratkam pomohlo neemove mydlo z ajurvedslych vyrobkov.Ja mam doma prášok neemový a z toho si robim vodičku. Je protizápalový a mne pomáha. Tak možno by to mydlo pomohlo aj vám. Stoji okolo 1,50 eur.