make up maybelline affinitone

natalka890

a ho pouzivam je paradny, odvtedy mam krasne cistu plet. Asi ma viac hydratacne ucinky ako ostatne "mejkapy"... nie je velmi kryci ale mne osobne vyhovuje. pouzivam ho uz 4 roky

Simi333

Ahojte, ja tento makeup pouzivam už dlhsie a som snim velmi spokojna . Krásne zjednoti farbu a možem povedať ze je aj vhodny pre taku mastnejsiu plet .. ja mam problematicku plet a zakryje krasne všetko , je prirodzeny vyzera ako by si nič nemala a predsa zakryje čo má, je lahky , super sa nanasa a ma pekne odtiene ja osobne pouzivam 03 light sandbeige ... vydrzi mi v pohode cely dnik .. odporučam :-)))

Sissi2

Používam ho,ale dávam si pod neho ešte Dermacol,lebo samotný Maybelline mi moc dobre nezakryje vyrážky,ale krásne zjednotí pleť,mám ju potom ako bábika...odporúčam:)

soffa

ze je super...mabelyne ma najlepsie makeupy.je prirozdeny,ani nevidno ze ho mas.a este jeden od mabelynee je vynikajuci.,super stay 24 hodinovy .fakt super

kaciatko_7

caute ja sa chcem spytat na odtien... mam skor studeny ton pleti, a preto uvazujem nad odtienom light sandbeige alebo vanilla rose... je medzi nimi velky rozdiel?

saoirsie

Nuz, co sa tyka mojich skusenosti s tymto make upom, nie som si na istom. Pouzivam ho sice najmenej styri mesiace, no na mojej pleti nevydrzi dlho. Rano si ho pred odchodom do skoly nanesiem, no kym pridem domov, tak si ho musim naniest maximalne dvakrat. Takisto, ked si ho rano dam, vyzeram doma perfektne(odskusane na roznom svetle :D), moja tvar je takmer bezchybna, i ked mam vyraznejsie akne, no po par hodinach uz nie je taky sviezi. A takisto mam pocit, ze sa mi po nom akne zhorsuje. Ale kryci efekt ma super, samozrejme, ak mas vybrany spravny odtien. Mne viackrat nesadol, najprv som si kupila prilis tmavy, potom prilis bledy, a tak som si ich zmiesala do kopy a sedia fajn. Ale kazdopadne je to jediny make up, ktory mi zatial vyhovuje, avsak planujem si vyskusat acnecolor.

ssia

no, dada vies to je mozno aj podla odtienu pokozky...aky mas tmavy alebo svetly odtien. aj si chcem teraz kupit nejaky dobry make-up a som straasne svetla(aj ten najsvetlejsi je pre mna trosku tmavy)a treba mi taky co dobre kryje...viete mi poradit?