sklamal som

Príspevok v téme: sklamal som
lalok

Cawte som mlady chlan ktory sa hanbi za svoje ciny ale nevie ako ich ma vyriesit tak prosi o radu. zacalo to tak ze som babke ukradol 20 tisic neskor 80 tisic a potom dva krat 50 tisic a este 100 tisic na ktorych nepsrisla, velmi sa za to hanbim ale newiem co mam robit,donicil som si zivot sam a neviem jak to splatim a nedokazem sa nikomu pozret do oci.... prosim neodsudzujte ma , viem ze som chory ale chcem sa zmenit a myslim ze to dokazme ak mi niekto pomoze dakujem

usiko

jasne, zesi z nas utahuje, ved sa ani neozyva....Lalok, nevymyslel si to bohvie ako, pretoze ak ma kazdy z nas babku, tak kazdy z nas vie, ze babka by prisla aj na to, ze by jej chybali dve koruny....

Martin_242

:) jasne že je to v pohode, veď celý tento príspevok je vtip.
Keby bol ušný lalok taký charakter, dobrovoľne by sa prihlásil na polícii, priznal sa ku všetkému, odsedel si pár rokov a začal s čistým trikom.

Martin_242

Ľudia ale ste sa zasa nechali nachytať...
Myslíte si, že si nejaká babka doma odložila 200 tisíc a nechala si ich ukradnúť a ani nevedela, že jej zmizli? Asi neviete, ako sú starí ľudia lakomí a všetky svoje úspory denne pre istotu prepočitávajú.
A určite by nejakého zlodeja začalo páliť svedomie a akurát sem by sa prišiel vyžalovať, ako je život ťažký, lebo už nemá "zdroje"...
Je to celé smiešne :)

jujuj

ahoj lalok ... citala som len tvop 1. prispevok ... .nieco podobne poznam .. . Moj otecukradol mamicke obrucku a predal ju ... . Neskor si kupila novu ..., nechcela vizerat ako chudera,ktora nema ani len obrucku ... prosto chapete: chcela mat obrucku. moj mladsi brat ... 15r. jej hu vzal .... chcel ju dat do zalozne ale nasla si ju ... takto je spenazil uz aj zlate nausnice... . Pripomina mi otca ... . A mam o neho strach ... najma pre Partiu do ake patri ... . Ja viem, ze hlboko vo vnutri je dobry ... len ... mali sme tazky zivot a poznacilo nas to ... kazdeho inym sposobom... .
JA ti verim, ze dokazes sa zmenit.

sprava

prestante! on si to uvedomuje a vie ze to bolo zle. Teraz co kazdy spravy chybu a ak nie je neskoro tak ju treba napravit. Mal by si babke povedat ze si to spravil preto a preto, nech ti ona da trest, alebo povie ako by si to mohol "odpracovat" porozpravajte sa o tom. A vy dvaja sa spamätajte, mozno bude na skolach prednasat co sa nesmie robit starym ludom:-