Pri velkej potrebe ma vzdy hrozne boli okolie analu

Príspevok v téme: Pri velkej potrebe ma vzdy hrozne boli okolie analu
ehm

pri velkej potrebe ma vzdy hrozne boli okolie analu...je to asi len nejaka ranka alebo co, lebo sem tam par kvapiek krvi sa objavi. skusala som baby aviril ale nejako sa mi to nechce zahojit...umavyam sa kazdy den aj niekolkokrat, ale nejako nepomaha nic..skusala som aj framykoin, ale ten moc nechem lebo je to antibiotikum a ked sa dostane do posvy, nebude to dobre.

asineviemco

Ahojte , oživujem túto tému, lebo mám presne tie isté problémy, viete mi prosím povedať, či mám postupovať rovnako?

panika

mast na hemoroidy zabera pomerne rychlo..ak nie je ranka prilis velka, niekedy ulava pride uz po prvom vecernom pouziti

ehm

dakujem...ze ma to hned nenapadlo, ta mast na hem. dufam ze to zaberie...neviete mi priblzizne povedat kedy mam ocakavat vysledky?:P dufam ze coskoro lebo je to dost neprijemne..

yr

musíš sa začať lepšie stravovať a ranka sa zahojí...ak nie...budeš mať hemoroidy. Ja som mala tiež takú ranku a štípalo to jak sviňa. ale už v pohode. :) a správne..veľa vlákniny :)

panča

skus sedacie kupele v repiku, umyvaj sa po kazdej stolici a kup si krem na hemoroidy -pouzi vzdy po umyti. Ak mas tvrdu stolicu, moze to byt tym, tak nasad probiotika a zvys prijem tekutin a vlakniny