Este par hodin panic :P

#mato

jedna otazka panove, nejsom ziadny zaciatocnik, ale chlapsky sa priznam ,ze neviem presne co si predstavujete pod nazvom : \\\\\\\"URCITE VYSKUSAJ POLOHU NA KRUZIDLO\\\\\\\" dik za vysvetlenie polohy, mozno poznam pod inym nazvom a mozno nepoznam a tak chcem skusit :) diky moc...

katapult

no ludia..normalne ste ma navnadili..a este k tomu ideme ma dojst priatelka..tak pojdeme ku kamosovi na byt..idem sa ja teda osprchovat..a kuknut daku tu ochranu..ved aj keby som nemal...tak kyslych uhoriek mame dost..caute..a sexu zdar

hermadegilda

sak polohy sme uz riesili...... si to precti.... ale moc si nenamyslaj ze to bude vsetko na co myslis.... proste bud rad kazdemu okamihu..... a si ho uzi na 100%

katapult

noo jasné ja si myslím, ze tie kysle uhorky aj mna raz zachranili..stalo sa totiz, ze mi uslo..resp. roztrhol sa kondom a s priatelkou sme boli v himalajach a nevedeli sme kde si mame pytat tu tabletku "po" ale stastie, ze som predtym jedol vela kyslych uhoriek..a aj ona potom jedla.. to je stara vraj indianska receptura som pocul..preto indiani pomaly vymierajú :P

katapult

noo jasné ja si myslím, ze tie kysle uhorky aj mna raz zachranili..stalo sa totiz, ze mi uslo..resp. roztrhol sa kondom a s priatelkou sme boli v himalajach a nevedeli sme kde si mame pytat tu tabletku "po" ale stastie, ze som predtym jedol vela kyslych uhoriek..a aj ona potom jedla.. to je stara vraj indianska receptura som pocul..preto indiani pomaly vymierajú :P