moja mama...pomoooooooooooooc

nashira

No je to strasne....a hanba tvojej mame.Mam 3 deti ,ale zda sa mi to chore urobit take nieco vlastnemu dietatu....Len to ma napada hanba.NIKDY by som ako matka nenchala nejaky chtíc ucinkovat k chlapcovi mojej dcery...je to HNANBA pre nu.Zrejme je psychicky narusena ,lebo inak to neviem zhodnotit.Je to hrube narusenie dovery matka-dieta....s dlhosiahlymi nasledkami.To je take hlupe od nej a strasne....no nechapem.

hermadegilda

som rada ze si vnimava....a ver tomu ze to bol sok aj pre mna...som vosla do kuchyne a ked som ich videla neverila som vlastnym ociam... som adtial usla a tresla dvermi...vtedy si vsimli ze som ich videla....filip bezal za mnou ale nechcela som ho ani vidiet.... a mama sa mi vyhyba....

nashira

Hermadegilda...a to ako naozaj sa stalo? Potrebujem to este raz potvrdit ,lebo zasnem...asi by som nemala,ale zasnem ak to je pravda.Kolko mas rokov?

katapult

no ta jej mama je stale jeba..taka mlada,,myslim, ze ju mala v 16-tich,,ono to prislo samo..raz som bol po tu moju..ona ma zavolala dovnutra..a uz vtedy sa mi zdalo, ze hadze akesi pohlady..a ked sa to zopakovalo druhy krat,,tak ma zviedla..a bol to super zazitok..az na ten pocit previnenia..a ona ma pritahovala cela..taka fajna..a co uz..som len chalan..neviem ktory by odolal

hermadegilda

no moc si mi neporadil katapult......ale mam otazku..... co ta na nej pritahovalo???? bo moja mama este stale ma mojho otca..... a on o tom nevie....