Gynekológ v BB

Lia_

ja chodim k fruhwaldovi, podla mna je super,sympaticky, usmievavý, milí, tiež vysvetlí keď niečomu nerozumieš, proste ľudský, len neviem či ešte berie nové pacientky..je dosť vyťažený.

dara452

Ahojte, chcem sa opytat na vas nazor na dr. Kamoďovú z Novamedu alebo doktor Fruhwald tiez v Radvani. Ma niekto s nimi skusenosti?

EVITAAAA

Prajem prijemny den , potrebujem poradit. dopocula som sa o mudr. Benackovi s banskej bystrice , ze ma dobre skusennosti s liecbou myomov na maternici. Mozete mi poradit na neho kontakt??? dakujem

Jonika

este toto: ked som volala ku Kocajdovej, lebo som mala hroznu mykozu, ktoru sa do dnes zbavujem, tak mi sestra odvrkla, ze ma moze zobrat az o mesiac , a ze si mam kupit nieco z lekarne, ze teraz toho predavaju hruzu. No, a mne nezabera uz nic...nechcela ma zobrat skor...To je len moja skusenost...Ine baby su mozno spokojne...

Jonika

Ja chodim k Fruhwaldovi, taky pohodak, medzi 30-40. Ordinuje 5 krat v tyzdni. Ja mam s kvasinkami velke problemy, takze to, ze ordinuje kazdy den je velke plus, a taktiez ma neobjedna za mesiac (ako je to u Kocajdovej, napr.), ale cca za tyzden-dva.

bara017

monulka: MUDr. Babic naozaj zomrel, uz davnejsie.. Mal ordinaciu spolocne s Mudr. Spanielkom a ten myslim aj prevzal vsetky jeho pacientky, teda aspon kamaratka co chodila k Babicovi teraz chodi k Spanielkovi. Ordinaciu mal v Zdravomede ci ako sa to vola hore Cesta k nemocnici do Sasovej

monullca

inka1980...ahoj prosim ta koncom oktobra si pisala ze doktor babic umrel...prosim ta, kde mal ordinaciu? lebo aj ja som chodila k babicovi a nenasla som ho..dakujem za odpoved