Gynekológ v BB

tinka228

takže kilka, tu je moja osobná skúsenosť s Fulmekovou: raz mi vyšla cytológia medzi dva tri. som dosť panikárka a tak som sa zľakla. zobrala mi ďalší ster a že výsledky budú o štyri týždne. to som na ňu pozrela, že je to hrozne dlho a že sa asi zbláznim čakať. na to mi povedala, že sa mám ísť hodiť pod vlak. fakt nevymýšľam si. zo slzami v očiach som od tiaľ odišla a viac sa tam nevrátila. a inak ešte kým ma akože liečila tak som zažila aj toto: dostala som prvýkrát v živote kvasinky. zobrala mi kultiváciu s tým, že je to bežné a dala mi nejakú masť. po dvoch týždňoch som mala ísť na kontrolu a keďže mne problémy vôbec nezmizli ba skôr sa zhoršili požiadala som ju o iné lieky. prezrela ma, povedala že je to vyliečené, ale keď chcem tak mi dá antibiotiká. a že už nemusím chodiť lebo že to určite prejde. po ďalších dvoch týždňoch to stále neprestávalo a tak som k nej zašla opäť. to už bola na mňa poriadne protivná a od zlosti mi spravila ďalšiu kultiváciu s tým, že si subjektívne namýšľam a že to bude určite negatívne. no nebolo, vyšli mi nejaké dva bacily. celá urazená mi predpísala nejakú tabletku čo sa užíva jednorázovo a zabije bacily na všetkých slizniciach v tele. od vtedy mám zmeny na krčku, čo mi iný gyn. povedal, že to pravdepodobne spôsobili zle liečené kvasinky.
MOja zlá skúsenosť je však nič oproti tomu, že kamoške, ktorej sa nedarilo otehotnieť kvôli tomu, že mala veľkú cystu na vaječníku, povedala že to je nič a s cystou netreba nič robiť. keď sa dostala po známosti do nemocnici tam mali na to lekári celkom iný názor. a najhorší príbeh, ktorý som s jej menom počula mi doslova vyrazil dych a keby mi ho nebola rozprávala žena, ktorú dobre poznám tak by som tomu ani neuverila. no ale už som sa rozpísala a to by bolo na ďalších niekoľko riadkov. ak by ťa to zaujímalo tak ti to napíšem.
a ešte som zabudla napísať, že ani jeden gynekológ mi tak drasticky nezavádzal zrkadlá ako ona. je to hrozná žena.

didlinka

Momentalne chodim k Dr. KAmoďovej v Novamede. Je zlata,dokladne ma vzdy prezrie. NO objednava sa ku nej velmi dlho, tak chodim ku nej len na preventivky. U nej nemusis mat podpisanu zmluvu/dohodu o poskytovani zdr. starostlivosti, takze mozes mat este jedneho gynekologa.
Predtyms om chodila k Fulmekovej, ale "nesedela" mi. Vysetrila ma sice dokladne, ale ako clovek mi nevyhovovala.

tinka228

prečo môžeš ísť až o jeden a pol mesiaca. veď máš akútny problém. ja na tvojom mieste by som nečakala a šla hneď k doktorovi. samozrejme nie ku Fulmekovej. ako si môžeš byť istá, že sú to opäť kvasinky??? môžeš si "nadobariť" zbytočné problémy. neváhaj a bež k lekárovi.

alinka

baby dostala som opäť kvasinky, len k doktorovi môžem ísť až o mesiac a pol, nemôže sa mi nič stať že? prosím poradťe

katu5ik

podla mna urcite MuDr. Španielka v zdravomede (oproti starej nemocnici, ako je cesta na auris..) ... predtym tám bol s ním aj Babic, tiež super..bohužial ten už je nebohý :( je to už dedo, ale strasne super pristup ma a mily je... aspon teda ja mam take skusenosti:)

slečna z bb

Ahojte ja som sa tiez este nikdy neobjednala k panoovi gynekologovi :) ale musim si vzdy ked nechcem cakat a chcem byt prva uz o pol7rano stepovať pred ambulanciou...taky je zaujem :( a este ked su Utorky a je sono fuuu :(
ale najlepsi doktori su trojica p.Philadelphy,p.Grom a p.Drzik ..vsetkych troch som zazila...ordinuju rozne ...a je to v Radvani blizko pri Novamede ..klinika s avola \"DYNO\"...
musim tam chodit casto :( zial...ale oni su fakt zlati...a vlastne sa tam aj teším ;)

tinka228

to čo je za sprostosť objednávať sa ku gynekológovi. to akože keď mám problém tak sa mám objednať a čakať? ja chodím ku Klimovej a idem vtedy keď potrebujem. bez žiadneho objednávania. vymeň ju čo najskôr. mám s ňou osobné veľmi zlé skúsenosti a taktiež poznám niekoľko žien, ktoré by ju najradšej.... a strašne ma sklamal Dr. Sitár, ktorý má s ňou teraz spoločnú ambulanciu. chodila som k nemu, ale práve kvôli nej som prestala.