Gynekológ v BB

alinka

tinka, tak díky bo ja ju mám :( a neviem či sa vie dosť dobre o svojich pacientov postarať, rozmýšlam dlhšiu dobu že ju zmením tak uvidím čo z toho bo nemám nejak veľa času, vie niekto odporučiť nejakú dobrú, a hlavne aby neobjednávala 3 mesiace dopredu

nicka

Ahojte,ja si myslím, že naj naj gynekolog u ktoreho som bola bol M.Friewald z Novamedu-perfektny odborník, jemny pri vyšetrovaní, precízny, milý, trpezlivý,všetko vysvetlil,nikam sa nenáhlil,a dokonca mladý a pekný :-)Len žial, on už v Novamede nerobí, neviem, co je s ním,,vraj išiel pracovat do nej.firmy.Je ho škoda!!!A ešte Dr.Philadelfy je fajn.

inka1980

Ahoj, díky za odpoveď, ano myslím Macejku z Rooseveltky... Aj ja som už po pôrode a tiež som sa stretla s niebohvieakým názorom na neho... A nepáči sa mi, že počas toho, ako mu vykladáš svoje problémy v ambulancii, on ťuká do pc a odpovedá na otázky zo zonaona....

tinka228

Ahoj. Máš na mysli Macejku čo robí v Roosweltke? Alebo je ešte aj nejaký druhý? Ak myslíš toho z nemocnice tak mi pripadal trochu povrchný a veľmi skúpy na slovo. Aspoň takto na mňa pôsobil keď som ležala v pôrodnici.

inka1980

Ahojte, ja som chodila k MUDr. Babicovi, ale bohužiaľ, on mi už umrel. Ja som chodila pred ním k Fulmečke, ale odtiaľ som ušla, veď nie nadarmo ju volajú mäsiarka. Potom som chodila k Španielkovi, ale on ma nejak neliečil, bol taký- len kuk do papierov a bolo to...Babic, on mi zostil, že mám polycystické vaječníky, vysvetlil mi, prečo nemám menzes, nakreslil mi ako vyzerá moja ranka na krčku maternice, prehliadol ma, robil pravidelne, polročne cytostery, nakoľko mi vychádzali 2 a pod, každý rok som chodila na sono atď. Všetko to robil sám d seba, čo bolo dôležité, NIKDY som nemal pocit, že ho zdržujem!!! Opýtal sa ma ako sa mám, usmial sa...Bol to človek s veľkým Č. To bol PÁN DOKTOR. Veru som si za ním poplakala. Aký máte názor na Macejku? A na Richtarecha? Ja neviem kam ísť, nechcem veľa, len istotu a ľudskosť. To, čo mi dával Babic. Ale je smutné, že dobrí lekári nám utekajú a že ani sestrička Vám nevie odporučiť lekára, lebo - nemá koho....Babic dal vysoko latku asi...

kjana

utesena- do novamedu. Kamenská je dobra pokial nemas problem. A ked ho mas predpise zanocin - sirokospektrálne atb od broncitidy az po kvapavku. Neviem vela mojich znamich dodrbala. Najviac som zboznovala jej otazku ked mi pozerala brucho a stlacala mi ho jej 5 cm nechtami ci ma boli- ak budes mat niekedy nedajboze nejaky problem utekaj od nej. fakt

dolores

ako to tu čítam, vôbec si neviem vybrať a momentálne je to skutočne akútne. prosím, ešte nejaké skúsenosti? ja uvažujem nad Fruhvaldom, má niekto negatívny názor na jeho prácu?
a ten Rychtárek? pár ho vychváli a potom ho niekto zhodí, ja už vôbec neviem.
nemám rada nekomunikatívnych doktorov, ktorí len predpíšu lieky bez toho, aby sa pýtali, vysvetlili a hlavne boli príjemní, nakoľko toto sú dosť citlivé vyšetrenia.

anjelik

ahojte ja mám doktorku Fulmekovú, ako pozerám veľa z vás sa na nu stažuje, aké sú dôvody? Je síce taká povaha že občas mi pôsobí ako by jej bolo všetko jedno podľa toho aké ma dni alebo čo.