Príšerné točenie sa hlavy z krčnej chrbtice

gabrielitt

Je to véélmi nepríjemne. Mne sa už stalo aj to, že som z ničoho nič vonku v mraze stratila rovnováhu a spadla na zem a nevládala vstať. Taky strach som mala,nevedela som, čo mi je.Des.Podotýkam, že alkohol vôbec nepijem :-)). Skus Magne B6 a možno ti pomôže ušiar a predpíše Betaserc...mne pomaha..

hypermobil

ahojte vsetci co ste mali alebo mate problemy s krcnou chrbticou. Ako je to s vami, co ste pisali o problemoch? este pretrvavaju alebo mate nejaky osvedceny recept ako sa ich zbavit? dakujem

mimi222

ahojte mne sa tiez v poslednom case stale toci hlava. uz to trva asi mesiac. nie je to az take zle ze by som chodila ako opita ale je to dost neprijemne. aj som stale dost unavena, moze to byt aj z toho? mam uz dlhsie problemy aj s krcnou chrbticou ale nikdy pretym sa mi hlava netocila

danka11

Ahoj. Strasne sa mi toci hlava uz asi treti den stale rano ked vstavam z postele, dokonca to mam aj ked lezim a chcem sa len prevratit na druhu stranu.Trva to asi 2 az 3 hodiny kym to prejde. Som v zahranici takze je tazke sa poradit s lekarom. Poradte niekto. Dakujem

lienocka

ahojte posledný týžden mám vašu chorobu a dnes dokonca tri krát počas noci som sa zobudila na to že sa mi hrozne točí hlava akože dosť hrozné včera mi museli pomocť sadnút strata orientácie pomoooc

beli

Chcela by som sa opytat ako sa u vas prejavuje to tocenie hlavy pri problemoch s krcnou chrbticou? vsetko sa vam toci alebo je to len taka malatnost a pocit ze ste nejak dusevne mimo? :)

sara13

Caute viete mi niekto poradit ako mam zabojovat s cervikalnou distoniou. Je to velmi neprijmene ochorenie a aj dost bolave. Uz niekedy nevladzem dalej, chytaju ma z toho dost depresie.

barborecka

Ahojte,
mavam problemy uz od malicka a to, ze chodim ako opita, toci sa mi v hlave, nechuti mi jest...nemavam to stale, ale asi kazdy rok sa mi to zopakuje a trva to aj niekedy 2 mesiace..neviem, co s tym, ja si myslim,ze je to krcna chrbtica...prosim,poradte nieco, aby som nemusela ist ku doktorovi dakujem

ramon

Cawte... no ja mam take iste problemy akurat ze este neviem ani ja ani doktori z coho ale podla vsetkeho z krcnej chrbtice ALEBO stitnej zlazy.. akurat ze mne sa este nikdy nestalo zeby som odpadol ako tu niektori spominate alebo to ze by som nevede vstat.. to sa mi este nestalo neviem cim to je ale hlava sa mi toci brutalne neviem z coho to moze byt... inak.. pišta vyzeras ze sa do toho rozumies ak by si mi napisal tvoj email alebo nejaky kontakt napr ICQ chcel by som sa ta na nieco take popytat mozno ty mi poradis.... ak mate niekto na neho kontakt ICQ alebo mail poslite mi ho pls na mail....... zatial dik.....