Mamicky poradte...

Príspevok v téme: Mamicky poradte...
taps

kamaratka ma poprosila,aby som vas poprosila o radu...jej malicky ma 2,5 mes. a ma problem,nevyprazdni sa jej 7-8 dni.niekedy ho boli brusko,masiruje mu ho,cvici s nim...koji ho.pekne pribral,ma aj vetry.niezeby plakal,koliky nema..len ju to trapi ako kazdu maminu,ze jej malo kaka.bola aj u dokt.ta jej povedala,ze je to ok,vraj ine nekakaju aj 14 dni.aby mu nalacno davala,letnu vodu.iny radia rascovy cajik,feniklovy...infakol,hylak...no samozrejme nic nepomaha...je chyba v nej???zle sa stravuje...

panča

myslim ze u cisto kojenych deti by to nemal byt problem -materske mlieko vedia stravit bez zvyskov. ked ma problemy s kolikou, treba skusit vyvarit par zrniek kminu a lyzickou mu ich dat vypit

Ivka 1

Taps je to tak ako píšeš, je v prvom rade potrebné upraviť stravovanie matky
pridaním doplnkov na prirodnej báze.
Bude sa mať dobre aj bábätko a aj kamoška bude v pohode, lebo bábätko si berie od mamičky všetko,čo potrebuje a kdesi to predsa musí chýbať.Ak chcete,napíšte mi aj s kamoškou na mail. Poradím Vám,čo môžu užívať kojace matky aby ich mliečko nerobilo ťažkosti bábätkám.

maruška z moravy

moj syn ma 3 mesiace a tiez kaka iba raz za 8-10 dni,je iba kojeny nedavam ani cajik ani nic ine.je v pohode,nema koliku,niektore deti su proste take "nekakave" :-))) dr. ma ubezpecila ze je to v poriadku,upravi sa to po prechode na tuhu stravu. nemusite na dietatku zakazdym hladat nieco znepokojujuce,ked to jemu takto vyhovuje tak asi to bude v pohode.

radana

taps,chodim aj na stranku pre rodicov postihnutych deti a tam okrem ineho riesili mamicky aj tento problem a pisali tam,ze zacali davat detom Infants Dophilus a ze kakanie ich deti sa im upravilo.Budem asi zjazdena,ale klikni si na tuto stranku a tam si maminy pisu svoje skusenosti- www.radost.sk Sorry.